Pogromca mitów zbudował Sokoła Millenium z klocków Lego
Sergiusz Kurczuk
20.09.2017 16:11
Pogromca mitów zbudował Sokoła Millenium z klocków Lego Fot. Tested/YouTube

Adam Savage z programu „Pogromcy mitów” postanowił sprawdzić, jak długo będzie trwało złożenie największego zestawu Lego na świecie. Efektem długotrwałej pracy jest Sokół Millenium z „Gwiezdnych Wojen”.

Adam Savage przeniósł się z telewizji na YouTube, gdzie występuje na kanale Tested. Każdy fan Savage'a wie, że jest on zapalonym budowniczym Lego. W programie pojawiło się już kilka odcinków z duńskimi klockami w roli głównej. Tym razem przyszedł czas na połączenie Lego z drugą wielką namiętnością Savage'a - „Gwiezdnymi Wojnami”. Na początku września pisaliśmy o największym zestawie Lego, który trafi do sprzedaży w październiku. Z ponad 7 tysięcy elementów można zbudować sobie kultowego Sokoła Millenium.

W najnowszym odcinku Tested, Savage i grupa jego kolegów postanowili złożyć 7541 klocków do kupy i stworzyć pojazd Hana Solo. W pracach brały udział 4 osoby, a całość trwała (z przerwami) dwa dni. Misja się udała i zabawkowy Sokół Millenium został powołany do życia. Zresztą zobaczcie sami, jak przebiegała budowa kolosa. 

Póki co wszyscy chętni na najnowszy zestaw Lego, ściśle związany z premierą filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, będą musieli uzbroić się w cierpliwość i nadszarpnąć swoich oszczędności. Premiera Sokoła Millenium będzie miała miejsce 1 października 2017 roku, a jego cena to kilka tysięcy złotych

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.