24.01.2020 09:16

"Pogromcy duchów 3" - Bill Murray potwierdził, że wystąpi w filmie

"Pogromców duchów: zastanawiali się, czy w obsadzie nowej części pojawi się Bill Murray. Aktor potwierdził, że ponowne zagra Petera Venkmana.

Pogromcy duchów
foto: kadr z filmu Pogromcy duchów

Już niedługo do kin trafi kolejna część "Pogromców duchów". Fani głowili się od miesięcy, czy w obsadzie nadchodzącej produkcji wystąpią aktorzy z dwóch oryginalnych filmów z serii. Okazuje się, że Bill Murray ponownie wcieli się w Petera Venkmana.

"Ghostbusters: Afterlife" - Bill Murray w obsadzie filmu

Jak donosi serwis Vanity Fair, doktor Peter Venkman będzie jednym z bohaterów nadchodzącej kontynuacji kultowej serii z lat 80. ubiegłego wieku. Fani mieli nadzieję, że do tego dojdzie, ale twórcy produkcji trzymali ich w niepewności przez długi czas. Co jakiś czas pojawiały się informacje na temat powrotu Murraya do "Pogromców duchów", ale nie był to nigdy oficjalny przekaz. Aż do teraz.

Pogromcy duchów 2
Pogromcy duchów 2
Przeczytaj także "Ghostbusters 2020" - czy w końcu potwierdzono obecność Billa Murraya w obsadzie?

Murray sam potwierdził spekulacje, w rozmowie z Vanity Fair. Aktor jest podekscytowany, że ponownie może wystąpić w "Pogromcach duchów", tym bardziej że nad filmem będzie czuwał reżyser oryginalnej dylogii Ivan Reitman, a reżyserem "Ghostbusters: Afterlife" został jego syn Jason.

"

Scenariusz jest dobry. Jest w nim wiele emocji. Pojawiają się wątki rodzinne i bardzo interesujące dialogi. To zadziała. "

Ta informacja oznacza, że w nadchodzącej trzeciej części "Pogromców duchów" zobaczymy wszystkich żyjących gwiazdorów oryginalnej serii. Jakiś czas temu potwierdzono, że do obsady dołączyli również Dan Aykroyd (doktor Ray Stanz) i Ernie Hudson (Winston Zeddemore), a także Sigourney Weaver (Dana Barrett). Niestety Harold Ramis, który wcielił się w doktora Egona Spenglera, kótry nie tylko wystąpił w jednej z głównych ról, ale również współtworzył scenariusz ""Pogromców duchów, zmarł w 2014 roku. Ramis powróci jednak nomen omen, duchem, co wynika z wypowiedzi Murraya.

"

Cóż, jeden z naszych poległ w akcji. Tak wyszło. I to będzie historia, którą opowiemy, historia, którą napisali scenarzyści. "

Chociaż fani oryginalnych "Pogromców duchów" boją się, że gwiazdy dwóch poprzednich części powrócą tylko w występie gościnnym, według najnowszych informacji, każdy z aktorów odegra znaczącą rolę w "Ghostbusters: Afterlife".

Ghostbusters
Ghostbusters
Przeczytaj także Oryginalna obsada powróci w najnowszym filmie "Ghostbusters". Kiedy premiera produkcji?

"Ghostbusters: Afterlife" - kiedy premiera?

Chociaż w obsadzie powrócą gwiazdy dwóch poprzednich przygód tytułowej grupy, nie zabraknie też zupełnie nowych postaci, które przejmą pierwsze skrzypce. Historia zawarta w "Ghostbusters: Afterlife" ma bowiem opowiadać o następcach pierwszych Pogromców duchów, którzy mają być nastolatkami. W rolach głównych wystąpią Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Annie Potts, Paul Rudd, Carrie Coon, Marlon Kazadi, Sydney Mae Diaz oraz Logan Kim. Trzecia część serii w Polsce zatytułowana "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" trafi na ekrany kin już 10 lipca 2020 roku.

Foto: materiały prasowe The Montecito Picture Company, Columbia Pictures
Foto: materiały prasowe The Montecito Picture Company, Columbia Pictures
Przeczytaj także Zakończono zdjęcia do filmu "Ghostbusters 2020". Obsada podzieliła się fotką z planu

Zobacz też: Slimer z „Pogromców duchów” powstał dzięki kokainie i duchowi Johna Belushi

Tagi: News Pogromcy duchów Bill Murray