"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - zobaczcie nowe, paskudne straszydło

22.01.2021 14:27
"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" - zobaczcie nowe, paskudne straszydło Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Już w czerwcu ma zadebiutować nowy film o Pogromcach duchów. Twórcy pokazali jedno z nowych widm, z którym zmierzą się tytułowi bohaterowie.

Oto nowe straszydło z Pogromców duchów

Nadchodzący film ma być kolejną próbą rewitalizacji legendarnej marki z lat 80. Po nieudanych "Ghostbusters" z 2016 roku, fani są dość sceptycznie nastawieni do nadchodzącego projektu. Zwłaszcza, że pierwsze plakaty i zwiastuny wcale nie podgrzewają atmosfery wobec filmu. Być może zmienią to zdjęcia nowego paskudztwa, z którym zmierzą się młodzi Pogromcy. 

Polecamy

Nowe materiały pochodzą z hiszpańskiej wersji programu... "MasterChef Junior". Produkcja odtworzyła jeden z planów nadchodzącego filmu, a także zdobyła nawet replikę pojazdu Ecto-1. Jednym z elementów struktury był też nowy duch, którego nazwano pociesznie "Muncher" (w wolnym tłumaczeniu na język polski to "wcinak"/"żarłok"). 

Pocieszna nazwa zjawa dość dobrze oddaje jej paskudny wygląd. Ta bowiem prezentuje się następująco:

Polecamy

Muncher pojawił się na moment w zwiastunie "Dziedzictwa", ale tam trudno było mu się dobrze przyjrzeć - zdjęcia z "MasterChefa Juniora" prezentują go nam w lepszej jakości. Sam film "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z "Pogromców duchów 2". Opowiada o rodzinie, która postanawia się przenieść do małego miasteczka. Tam grupa dzieciaków odkrywa sprzęt ich dziadków, oryginalnych Pogromców duchów. 

Główne role w filmie zagrają: Finn Wolfhard, McKenna Grace, Logan Kim, Carrie Coon oraz Paul Rudd. W filmie pojawią się również gwiazdy oryginału: Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver oraz Annie Potts.

"Pogromcy duchów. Dziedzictwo" został opóźniony o kilka miesięcy - miał zadebiutować w kinach 11 czerwca. Niestety, premierę przeniesiono na 11 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.