10.03.2016 12:30

„Pogromcy duchów” w międzynarodowym zwiastunie

Panie ponownie pokazują na co je stać w walce ze stworzeniami nie z tej ziemi. Zobaczcie drugi z udostępnionych trailerów filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”.

„Pogromcy duchów” w międzynarodowym zwiastunie
foto: kadr z wideo

Nowy zwiastun pozwala nam zobaczyć kilka fragmentów, które nie zostały zawarte w pierwszym z udostępnionych przez Sony Pictures Entertainment. Dostajemy okazję na bliższe przyjrzenie się postaci granej przez Chrisa Hemswortha, który wciela się w Kevina - sekretarkę Pogromczyń. Widać, że umięśniony odtwórca roli Thora od razu przypadł paniom do gustu, które z miejsca go zatrudniły.

Obraz trafi na polskie ekrany 15 lipca 2016 roku. Jego reżyserem jest Paul Feig, który nakręcił już takie filmy, jak: „Druhny” i „Gorący towar”. W głównych rolach zobaczymy Melissę McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon. Wcielą się one w tytułowe bohaterki będące doktorami parapsychologii mierzącymi się z istotami z innego świata.

Zobaczcie międzynarodowy zwiastun filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”:

Oryginalna seria dwóch dzieł powstała w latach 80., a na ekranie pojawili się wówczas m.in. Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson i Sigourney Weaver. Twórcy rebootu zadbali o powrót gwiazd pierwowzoru. Cała czwórka wymienionych aktorów ma dostać epizody w „Ghostbusters. Pogromcach duchów”.

Fabularnie dzieło nie będzie odbiegać od tego co mieliśmy już okazję zobaczyć ponad trzy dekady temu. Pogromczynie staną do walki z duchami zmarłych kryminalistów z różnych epok. Na ich drodze pojawią się pierwsi pielgrzymi, nieżyjący marynarze, zastrzeleni żołnierze wojny secesyjnej i gangsterzy z ery prohibicji.

To nie jedyna produkcja o Pogromcach duchów, jaka ma wyjść ze studia Sony. Przygotowywany jest także film animowany o walczących z ezoterycznymi stworami bohaterach. Reżyserem obrazu ma być Fletcher Moules, który pracował m.in. przy reklamówkach do gry wideo „Clash of Clans”. Jako producent w projekt został zaangażowany Ivan Reitman, czyli reżyser dwóch pierwszych części „Pogromców duchów”.

Jak Wam się podoba międzynarodowy zwiastun filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Pogromcy duchów