„Pogromcy duchów” w międzynarodowym zwiastunie

Robert Skowronski
10.03.2016 12:30
„Pogromcy duchów” w międzynarodowym zwiastunie Fot. kadr z wideo

Panie ponownie pokazują na co je stać w walce ze stworzeniami nie z tej ziemi. Zobaczcie drugi z udostępnionych trailerów filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”.

Nowy zwiastun pozwala nam zobaczyć kilka fragmentów, które nie zostały zawarte w pierwszym z udostępnionych przez Sony Pictures Entertainment. Dostajemy okazję na bliższe przyjrzenie się postaci granej przez Chrisa Hemswortha, który wciela się w Kevina - sekretarkę Pogromczyń. Widać, że umięśniony odtwórca roli Thora od razu przypadł paniom do gustu, które z miejsca go zatrudniły.

Obraz trafi na polskie ekrany 15 lipca 2016 roku. Jego reżyserem jest Paul Feig, który nakręcił już takie filmy, jak: „Druhny” i „Gorący towar”. W głównych rolach zobaczymy Melissę McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon. Wcielą się one w tytułowe bohaterki będące doktorami parapsychologii mierzącymi się z istotami z innego świata.

Zobaczcie międzynarodowy zwiastun filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”:

Oryginalna seria dwóch dzieł powstała w latach 80., a na ekranie pojawili się wówczas m.in. Dan Aykroyd, Bill Murray, Ernie Hudson i Sigourney Weaver. Twórcy rebootu zadbali o powrót gwiazd pierwowzoru. Cała czwórka wymienionych aktorów ma dostać epizody w „Ghostbusters. Pogromcach duchów”.

Fabularnie dzieło nie będzie odbiegać od tego co mieliśmy już okazję zobaczyć ponad trzy dekady temu. Pogromczynie staną do walki z duchami zmarłych kryminalistów z różnych epok. Na ich drodze pojawią się pierwsi pielgrzymi, nieżyjący marynarze, zastrzeleni żołnierze wojny secesyjnej i gangsterzy z ery prohibicji.

To nie jedyna produkcja o Pogromcach duchów, jaka ma wyjść ze studia Sony. Przygotowywany jest także film animowany o walczących z ezoterycznymi stworami bohaterach. Reżyserem obrazu ma być Fletcher Moules, który pracował m.in. przy reklamówkach do gry wideo „Clash of Clans”. Jako producent w projekt został zaangażowany Ivan Reitman, czyli reżyser dwóch pierwszych części „Pogromców duchów”.

Jak Wam się podoba międzynarodowy zwiastun filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.