26.08.2019 10:25

Pojawił się nowy plakat "Gwiezdnych wojen IX". Rey przejdzie na ciemną stronę?

Twórcy filmu pojawili się na D23 Expo poświęconemu nowym filmom Disneya. Wśród nowości znalazły się materiały z m.in. Gwiezdnych wojen. Zobaczcie plakat nowej części Star Wars.

Star Wars IX
foto: kadr z filmu "Star Wars IX"/Disney

W ostatni weekend sierpnia 2019 roku odbywały się targi D23 Expo, przygotowane przez firmę Disney. Na konferencji poznaliśmy szczegóły wielu nadchodzących produkcji ze świata Gwiezdnych wojen i Marvela. Poznaliśmy daty premier wyczekiwanych filmów i seriali, a twórcy pokazali też kilka zwiastunów (m.in. "The Mandalorian"). Wśród nowości pojawił się również plakat promujący "Gwiezdne wojny IX: Skywalker. Odrodzenie", który wejdzie do kin już w grudniu.

Gwiezdne wojny IX - oto nowy plakat

Nowy materiał prezentuje nam pojedynek między Kylo Renem a Rey. W tle widzimy twarz Imperatora, a bohaterowie są otoczeni przez wielkie fale i burze. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że postaci stoczą "epicki pojedynek" na rozpadającym się statku. Zobaczcie plakat "Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie":

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Bycie łowcą nagród jest skomplikowane w zwiastunie serialu "The Mandalorian". Zobaczcie wideo

Twórcy pokazali również krótki materiał poglądowy, na którym widzieliśmy nowe fragmenty filmu. Najciekawszym z nich jest moment, w którym... Rey trzyma podwójny czerwony miecz świetlny, a ubrana jest w ciemny strój, mając kaptur na głowie.

Fani zaczęli spekulować, że jest to jedynie fragment jakiejś wizji Rey. Ta prezentuje, co mogło się stać, gdyby kobieta dołączyła w VIII części do Kylo Rena. Chociaż kto wie, może bohaterowie zamienią się miejscami w "Skywalkerze. Odrodzenie"?

Tego dowiemy się po premierze IX części Star Wars. Film zadebiutuje w kinach już 20 grudnia 2019 roku.

Tagi: News Disney Star Wars Gwiezdne wojny: Epizod IX