Pojawił się nowy plakat "Gwiezdnych wojen IX". Rey przejdzie na ciemną stronę?

26.08.2019 10:25
Pojawił się nowy plakat "Gwiezdnych wojen IX". Rey przejdzie na ciemną stronę? Fot. kadr z filmu "Star Wars IX"/Disney

Twórcy filmu pojawili się na D23 Expo poświęconemu nowym filmom Disneya. Wśród nowości znalazły się materiały z m.in. Gwiezdnych wojen. Zobaczcie plakat nowej części Star Wars.

W ostatni weekend sierpnia 2019 roku odbywały się targi D23 Expo, przygotowane przez firmę Disney. Na konferencji poznaliśmy szczegóły wielu nadchodzących produkcji ze świata Gwiezdnych wojen i Marvela. Poznaliśmy daty premier wyczekiwanych filmów i seriali, a twórcy pokazali też kilka zwiastunów (m.in. "The Mandalorian"). Wśród nowości pojawił się również plakat promujący "Gwiezdne wojny IX: Skywalker. Odrodzenie", który wejdzie do kin już w grudniu.

Gwiezdne wojny IX - oto nowy plakat

Nowy materiał prezentuje nam pojedynek między Kylo Renem a Rey. W tle widzimy twarz Imperatora, a bohaterowie są otoczeni przez wielkie fale i burze. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że postaci stoczą "epicki pojedynek" na rozpadającym się statku. Zobaczcie plakat "Gwiezdnych wojen: Skywalker. Odrodzenie":

Przeczytaj także

Twórcy pokazali również krótki materiał poglądowy, na którym widzieliśmy nowe fragmenty filmu. Najciekawszym z nich jest moment, w którym... Rey trzyma podwójny czerwony miecz świetlny, a ubrana jest w ciemny strój, mając kaptur na głowie.

Fani zaczęli spekulować, że jest to jedynie fragment jakiejś wizji Rey. Ta prezentuje, co mogło się stać, gdyby kobieta dołączyła w VIII części do Kylo Rena. Chociaż kto wie, może bohaterowie zamienią się miejscami w "Skywalkerze. Odrodzenie"?

Tego dowiemy się po premierze IX części Star Wars. Film zadebiutuje w kinach już 20 grudnia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.