Pojawił się oficjalny plakat aktorskiej wersji "Zakochanego kundla". Idzie się zakochać!

23.08.2019 16:15
Pojawił się oficjalny plakat aktorskiej wersji "Zakochanego kundla". Idzie się zakochać! Fot. Everett Collection/ East News

Disney podzielił się garścią plakatów produkcji, które zadebiutują na platformie streamingowej wytwórni. Dzięki temu otrzymaliśmy oficjalny plakat "Zakochanego kundla".

Już 12 listopada 2019 roku wystartuje platforma streamingowa Disney Plus. Znajdzie się na niej wiele zarówno nowych produkcji, jak i aktorskich wersji znanych bajek. Wśród nich znajdzie się remake "Zakochanego kundla". W sieci pojawił się właśnie oficjalny plakat filmu i jest absolutnie przepiękny!

"Zakochany kundel" - oficjalny plakat

Na instagramowym profilu Disneya ukazało się kilka plakatów produkcji, które jako pierwsze ukażą się na platformie Disney Plus. Znalazły się wśród nich obrazy promujące serial "The Mandalorian" oraz aktorską wersję "Zakochanego kundla".

Zobacz też: "Zakochany kundel" - zobacz jak prezentują się bohaterowie aktorskiej wersji filmu Disneya  

W tytułową rolę wcieli się Justin Theroux, zaś wybranką jego serca została Tessa Thompson. Jako Trusty'ego usłyszymy Sama Elliota, Peg głosu udzieli Janelle Monáe, Jock Ashley Jensen, a Bullowi Benedict Wong. Premiera odbędzie się 12 listopada 2019 roku.

Zobacz też: "Zakochany kundel" - psia gwiazda filmu została znaleziona w schronisku

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.