Pojawił się pierwszy fragment filmu „Jurassic World: Upadłe Królestwo”

Kamil Kacperski
23.11.2017 14:37
Pojawił się pierwszy fragment filmu „Jurassic World: Upadłe Królestwo” Fot. materiały prasowe

Druga część filmu z dinozaurami w roli głównej nadchodzi. Zobaczcie pierwszy udostępniony ułamek produkcji, w którym widzimy Chrisa Pratta w niecodziennym towarzystwie.

Wydany w 2015 roku „Jurassic World” nie był oscarowym dziełem. Nawet nie był filmem na miarę pierwszej części „Parku Jurajskiego”. Jednak jego wynik finansowy był tak ogromny, że studio wręcz musiało zrealizować następny epizod cyklu.

Wiemy, że do roli dziarskiego zaklinacza velociraptorów o imieniu Owen, powróci Chris Pratt, a jego byłą szefową, Claire, ponownie zagra Bryce Dallas Howard. A jakie zagrożenia będą czekały na bohaterów tym razem? Między innymi te słodkie małe raptory, które możemy zobaczyć w pierwszym fragmencie „Jurassic World: Upadłe Królestwo”:

Od naszej Jurajskiej rodziny, do waszej.

Materiał na swoim Twitterze opublikował reżyser pierwszej części, a scenarzysta drugiej Colin Trevorrow. W krótkim filmiku widzimy Owena Brady’ego, który z uśmiechem na twarzy głaszcze po głowie małego velociraptora. Młody dinozaur brzmi zaś jak połączenie buldoga francuskiego z syczącą jaszczurką.

Całość tworzy przesłodki efekt. Jednak poza tym krótkim wideo, o filmie nie wiemy praktycznie nic. Według niektórych doniesień, pierwszy zwiastun filmu ma się ukazać około 13 grudnia 2017 roku, czyli kilka dni przed premierą „Gwiezdnych Wojen: Ostatnich Jedi”. Jeśli chodzi zaś o fabułę filmu, to wiemy, że akcja będzie działa się kilka miesięcy po wydarzeniach z „Jurassic World”.

Premiera „Jurassic World: Upadłe Królestwo” odbędzie się 22 czerwca 2018 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest J.A. Bayona, a w filmie oprócz Pratta i Howard wystąpi m.in. Jeff Goldblum, który powróci do roli doktora Iana Malcolma, naukowca znanego z pierwszej i drugiej części „Parku Jurajskiego”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.