Pojawił się pierwszy teaser filmu „Jurassic World: Upadłe Królestwo”

Kamil Kacperski
04.12.2017 11:27
Pojawił się pierwszy teaser filmu „Jurassic World: Upadłe Królestwo” Fot. kadr z wideo

Krótki fragment zapowiada premierę pierwszego pełnego zwiastuna produkcji z udziałem Chrisa Pratta. Kiedy będziemy mogli zobaczyć pełnoprawny trailer? Tego dowiecie się z udostępnionego teasera.

Niedawno scenarzysta „Upadłego Królestwa” i reżyser pierwszej części „Jurassic World”, Colin Trevorrow podzielił się pierwszym fragmentem nadchodzącej produkcji o dinozaurach, w której mogliśmy zobaczyć Chrisa Pratta zabawiającego się z małym velociraptorem. Teraz twórcy podzielili się konkretniejszą zapowiedzią, a mianowicie pierwszym teaserem nowego filmu.

A w nim widzimy dinozaury w nieco mniej przyjaznej formie. Z resztą zobaczcie sami:

Fragment nie przeraża długością, ponieważ trwa niecałe 20 sekund, ale za to budzi wrażenie intensywnością. Jedyną linią dialogową którą słyszymy, jest krzyk Owena, czyli postaci Pratta, która karze swoim towarzyszom niedoli uciekać. A kto dzielnemu znawcy dinozaurów towarzyszy? Claire, w którą wciela się Bryce Dallas Howard oraz nowa, nieznana postać, którą gra Justice Smith.

Według samego Chrisa Pratta, akcja „Jurassic World: Upadłego Królestwa” rozgrywa się kilka miesięcy po wydarzeniach z pierwszej części. Aktor powiedział również, że film będzie bardziej mroczny od poprzednika, a także będzie starał się widzów bardziej przestraszyć. Czyżbyśmy mieli dostać scenę w kuchni z velociraptorami z „Parku Jurajskiego” w wersji 2.0?

Premiera „Jurassic World: Upadłego Królestwa” nastąpi już 22 czerwca 2018 roku. Reżyserem filmu jest J.A. Bayona, natomiast oprócz Pratta, Howard i Smitha w filmie pojawi się również Jeff Goldblum. Przypominamy, że Pratta i resztę Strażników Galaktyki zobaczymy kilka miesięcy wcześniej w filmie „Avengers: Infinity War”. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.