20.11.2017 14:47

Pojawił się pierwszy zwiastun „Iniemamocnych 2”

14 lat po premierze pierwszej części, w kinach pojawi się sequel przygód superbohaterskiej rodziny Parrów. Zobaczcie co zmieniło się w disneyowskiej wersji Fantastycznej Czwórki!

Pojawił się pierwszy zwiastun „Iniemamocnych 2”
foto: kadr z wideo

Na kanale sportowym ESPN w ramach programu „Collage GameDay" pojawił się pierwszy krótki zwiastun „Iniemamocnych 2”. Film ten jest sequelem jednej z lepiej ocenianych bajek stworzonych przez studio Pixar. Pierwsza część opowiadała o przygodach rodziny Parr - Boba, Helen i ich dzieci, Wioli, Maksa i najmłodszego z gagatków - Jack-Jacka. Głowa rodziny, Bob, bardzo tęsknił za starym życiem, w którym był superbohaterem.

Jego sentyment szybko wygasł, kiedy rodzina została wpleciona w konflikt, w którym wszyscy członkowie familii Parrów musieli wspiąć się na szczyty swoich umiejętności, by pokonać zagrażającego światu Syndroma. Tak było 13 lat temu. A jak w ciągu tego czasu zmieniła się drużyna superbohaterów?

Według opisu fabuły udostępnionego przez Disneya, role w rodzinie zostały odwrócone:

"

Wasza ulubiona rodzina superbohaterów powraca w „Iniemamocnych 2” - lecz tym razem to Helen jest w środku akcji, a Bob zostaje w domu, by zająć się Wiolą i Maksem i nawigować codziennym życiem bohaterów. To ciężka zmiana dla wszystkich, która staje się jeszcze trudniejsza, bo rodzina nie zdaje sobie sprawy z mocy Jacka-Jacka. Kiedy to nowy złoczyńca wymyśla zabójczy plan, rodzinka wraz z Mrożonem musi stanąć na wysokości zadania i znów zacząć ze sobą współpracować. Co okazuje się być trudniejsze niż mogłoby się wydawać. "

Do swoich ról powróci rodzina superbohaterów w obsadzie: Holly Hunter jako pani Iniemamocna,  Craig T. Nelson w roli Pana Iniemamocnego, ich dzieciaki Sarah Vowell (Wioleta) oraz Huck Milner (Maks), a także powracający w roli Mrożona Samuel L. Jackson. Do obsady dołączyli natomiast Bob Odenkirk oraz Catherine Keener. Na razie nie wiemy jednak kogo zagrają nowi członkowie obsady.

Film ma mieć premierę w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku. Być może data premiery w naszym kraju jeszcze ulegnie zmianie, ale na razie musimy poczekać na decyzje polskiego dystrybutora.

Czekacie na nową część „Iniemamocnych"?

Kamil Kacperski
Tagi: News Iniemamocni 2