20.04.2018 14:59

Pojawił się pierwszy zwiastun aktorskiego filmu na podstawie mangi „Bleach”

Bohaterowie anime na podstawie kultowej mangi powracają w wersji live-action. W jednej z głównych ról wystąpi gwiazda j-rocka, Miyavi.

Pojawił się pierwszy zwiastun aktorskiego filmu na podstawie mangi „Bleach”
foto: kadr z wideo

Serial animowany „Bleach” na podstawie mangi o tym samym tytule, autorstwa Tite Kubo produkowany był w latach 2004-2012 przez japońską TV Tokyo. Opowiada o przygodach 15-letniego Ichigo Kurosakiego, który obdarzony jest niesamowitą zdolności percepcji duchowej. Dzięki spotkaniu z Boginią Śmierci o imieniu Rukii otrzymuje część jej mocy. Od tej pory musi stawiać czoło wysłannikom zła, zwanym Hollowami.

Zarówno manga, jak i anime „Bleach” należą do najpopularniejszych towarów eksportowych japońskiej popkultury XXI wieku. Kwestią czasu było, kiedy doczekają się również kinowej, aktorskiej wersji.

Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun live-action „Bleach”, oczywiście produkcji japońskiej. Zobaczcie sami:

„Bleach” – live action 2018

Aktorski „Bleach” trafi do kin 20 lipca 2018. Reżyserem obrazu produkowanego przez Warner Bros. Japan jest Shinsuke Sato. W głównych rolach zobaczymy Sotę Fukushiego (Ichigo), Hanę Sugisaki (Rukia), Ryo Yoshizawę (Uryu) i Taichiego Saotome (Renji). W filmie wystąpi również gwiazda j-rocka,W Miyavi, który wcieli się w Byakuyę.

Na razie nie wiemy, czy film będzie dystrybuowany w Polsce. Chcielibyście zobaczyć przygody Ichigo w aktorskiej wersji na dużym ekranie?

Maciej Koprowicz
Tagi: Zwiastuny Bleach