17.11.2017 13:30

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Rampage”, w którym wystąpi Dwayne „The Rock” Johnson

Towarzyszyć mu będzie ogromny goryl albinos o wdzięcznym imieniu George, a także przerośnięty wilk i skrzyżowanie godzili z krokodylem. Szykuje się ciekawe widowisko.

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Rampage”, w którym wystąpi Dwayne „The Rock” Johnson
foto: kadr z wideo

Dwayne Johnson wciela się w postać prymatologa o nazwisku Davis Okoye, który zaprzyjaźniony jest z gorylem o imieniu George. Pewnego dnia jego małpi przyjaciel pada ofiarą ataku chemicznego, który przemienia go w ogromną, rozwścieczoną bestię. Jednak taki los spotyka nie tylko George’a – chemikalia zmieniają w potwory również wilka i krokodyla.

Zwierzęta przeprowadzają destrukcję amerykańskiego miasta, zatrzymać je stara się armia USA, a po obydwóch stronach konfliktu znajduje się The Rock, który chce tylko uratować swojego przyjaciela-goryla. Brzmi abstrakcyjnie, wygląda jeszcze ciekawiej:

Film „Rampage” bazuje na grze wideo o tym samym tytule. Produkcje wydano w 1986 roku, a jej założenie było proste – gracze mieli siać jak największą destrukcje wcielając się w przerośniętego goryla, wilka lub jaszczurkę, którą w filmie zmienił krokodyl. Możemy się spodziewać, że fabuła filmu będzie nieco bardziej skomplikowana, ale raczej nie należy spodziewać się kolejnego „Mrocznego Rycerza”.

Oprócz Johnsona, goryla, wilka i krokodyla w filmie wystąpią jeszcze m.in. znany z „The Walking Dead” Jeffrey Dean Morgan, Joe Manganiello, czy Naomie Harris. Na stołku reżyserskim usiądzie zaś Brad Peyton, który współpracował już z The Rockiem przy filmie „San Andreas”, który opowiadał o potężnym trzęsieniu ziemi, które spowodowało doszczętne zniszczenie Los Angeles. Krótko mówiąc, facet zna się na destrukcji.

Film ma się ukazać już 20 kwietnia 2018 roku. Za dystrybucję odpowiedzialne jest Warner Bros.  

Która z bestii się wam najbardziej podoba?

Kamil Kacperski
Tagi: News Rampage