Pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego o "Obcym" Ridleya Scotta

28.08.2019 14:56
Pojawił się zwiastun filmu dokumentalnego o "Obcym" Ridleya Scotta Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Memory: The Origins of Alien"/ Screen Media & Legion M.

Kultowy film science fiction doczekał się swojego filmu dokumentalnego. Zobaczcie zwiastun "Memory: The Origins of Alien".

Żelazna klasyka kina grozy i dzieło, które na zawsze zmieniło oblicze science fiction. Tak w skrócie można opisać "Obcego" w reżyserii Ridleya Scotta. Teraz produkcja doczekała się własnego filmu dokumentalnego, zatytułowanego "Memory: The Origins of Alien". Pojawił się zwiastun.

"Memory: The Origins of Alien" - zwiastun dokumentu o "Obcym"

Głównym celem dokumentu "Memory: The Origins of Alien" jest prześledzenie procesu twórczego, jaki towarzyszył powstawaniu "Obcego". Zaczynając od samego pomysłu na stworzenie klaustrofobicznego horroru, po przystąpienie do jego realizacji.

Przeczytaj także

Twórcą filmu jest Alexandre O. Philippe. Fani "Psychozy" Alfreda Hitchcocka mogą kojarzyć to nazwisko za sprawą dokumentu "78/52", w którym podjął się analizy słynnej sceny pod prysznicem. "Memory: The Origins of Alien" zadebiutuje na tegorocznym festiwalu Fantastic Fest, a 4 października 2019 roku trafi do wybranych kin i dystrybucji cyfrowej. 

Zobacz też: Powstała licealna sztuka inspirowana filmem "Obcy". Spodobała się nawet twórcom oryginału

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.