Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie i opis fabuły „Captain Marvel”

Kamil Kacperski
27.03.2018 09:38
Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie i opis fabuły „Captain Marvel” Fot. materiały prasowe

Marvel udostępnił pierwsze oficjalne zdjęcie z planu „Captain Marvel”, a także opis fabularny, z którego dowiadujemy się, że w filmie pojawią się kosmiczne rasy Kree i Skrull. Powrócą również znane twarze.

Z okazji rozpoczęcia prac nad „Captain Marvel”, twórcy udostępnili pierwsze zdjęcie z planu, opis fabularny, a także zdradzili kolejne nazwiska aktorów, którzy wystąpią w nadchodzącym filmie z MCU. Wśród nich znaleźli się: Samuel L. Jackson (Nick Fury), Clark Gregg (Agent Coulson), Lee Pace (Ronan Oskarżyciel ze „Strażników Galaktyki”) oraz Djimon Hounsou (Korath, prawa ręka Ronana ze „Strażników Galaktyki”).

Z opisu fabularnego dowiedzieliśmy się, że Ziemia zostanie wplątana w między galaktyczny konflikt pomiędzy rasami Kree (reprezentowanymi przez Ronana), a Skrullami:

Historia opowiada o Carol Danvers, która powoli staje się jedną z najpotężniejszych bohaterek w znanym uniwersum. W tym samym czasie Ziemia znalazła się w środku wojny między dwiema obcymi rasami. Akcja toczy się w latach 90., a „Captain Marvel” jest całkowicie nową przygodą osadzoną w czasach, których jeszcze nie widzieliśmy w Kinowym Uniwersum Marvela.

„Captain Marvel” - pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu

Po opisie fabuły powrót Ronana i Koratha wydaje się być dość oczywisty - w końcu obydwaj są fanatykami Kree. Postać Pace'a jest tak oddana sprawie, że przecież w „Strażnikach...” chciał zniszczyć planetę Xandar z pomocą Thanosa, aby zemścić się za wojny, w wyniku których zginęły miliony jego pobratymców.

Studio z okazji rozpoczęcia prac nad filmem podzieliło się również 1. zdjęciem, na którym widać Brie Larson, która wciela się oczywiście w Carol Danvers/Captain Marvel. Na fotosie widzimy ją w towarzystwie Generał Jeannie Leavitt, która trenowała aktorkę do roli w bazie Nellis Air Force w Nevadzie:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

W filmie wystąpi jeszcze Ben Mendelhson, który wcieli się w jednego z najważniejszych agentów Skrulli, a także Jude Law. Aktor wystąpi w roli Mar-vella, potężnego wojownika Kree, który będzie uczył Carol Danvers jak stać się superbohaterką. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialni są Anna Boden i Ryan Fleck. Premiera filmu odbędzie się 8 marca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.