Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z „Shazama!”. Wiemy również, kiedy pojawi się zwiastun

Kamil Kacperski
12.07.2018 11:25
Pojawiło się pierwsze oficjalne zdjęcie z „Shazama!”. Wiemy również, kiedy pojawi się zwiastun Fot. instagram.com/zacharylevi

Twórcy udostępnili pierwsze oficjalne zdjęcie pochodzące z filmu „Shazam!”, na którym główny bohater popija sobie colę ze swoim nastoletnim kolegą. Dowiedzieliśmy się również, że już niebawem zadebiutuje pierwszy zwiastun produkcji.

Fani od dawna chcieli zobaczyć oficjalne materiały dotyczące nadchodzącego filmu o superherosie DC. Twórcy powoli zdradzali kolejne tajemnice - na początku pojawiło się oficjalne logo produkcji, a następnie teaser, który zaprezentowano na Cinema-Conie. Na zwiastun będziemy musieli jeszcze poczekać, ale nareszcie wiemy przynajmniej, jak będzie wyglądał Shazam grany przez Zachary'ego Leviego.

Pierwsze zdjęcie zostało opublikowane na łamach tygodnika „Entertainment Weekly” i przedstawia tytułowego bohatera filmu „Shazam!”, popijającego colę z puszki ze swoim nastoletnim kolegą, Freddym Freemanem, w którego wciela się Jack Dylan Grazer:

foto: Steve Wilkie\DC Comics Fot. foto: Steve Wilkie\DC Comics

Shazam! - kiedy zwiastun?

Dowiedzieliśmy się również od operatora filmowego produkcji, Maxime'a Alexandre'a, że pierwszy zwiastun „Shazama!” pojawi się już na nadchodzącym Comic Conie w San Diego, który odbędzie się w dniach 19-23 lipca 2018 roku. Informację potwierdził na swoim koncie na Instagramie. Niestety post został już usunięty, ale w internecie można znaleźć treść podpisu do udostępnionego przez mężczyznę zdjęcia:

Czekajcie teraz na zwiastun „Shazama!”, który pojawi się w sobotę, 21 lipca na Comic Conie oraz na panelu DC Films.

Wiemy zatem, że zwiastun pojawi się praktycznie dokładnie wtedy, gdy debiutancki trailer „Aquamana”. Wygląda na to, że DC przygotowuje prawdziwą ofensywę z powodu nadchodzącego komiksowego konwentu.

Shazam! - premiera

Niestety, na cały film przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać - premiera „Shazama!” odbędzie się dopiero 5 kwietnia 2019 roku. „Aquamana” zobaczymy zaś jeszcze w 2018 roku, a konkretnie 21 grudnia. Czekacie na nowe filmy o superbohaterach DC?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.