07.02.2019 11:23

Pojawiły się głosy, że Liam Neeson powinien zostać usunięty z "Men in Black: International"

Już w czerwcu 2019 roku do kin trafi film "Men in Black: International", w którym jedną z głównych ról zagra Liam Neeson. Niektórzy nawołują jednak, aby został on cyfrowo usunięty z produkcji. 

Uprowadzona
foto: kadr z filmu

Liam Neeson wyjawił w wywiadzie z gazetą "The Independent", że chciał kiedyś zamordować mężczyznę, który zgwałcił jego przyjaciółkę. Aktora skrytykowano, ponieważ pierwszym pytaniem zadanym jego bliskiej było "jakiego był koloru skóry?", a następnie przyznał, że przez tydzień "czekał, aż jakiś czarny skur*iel go zaczepi, żeby mógł go zabić". Neeson postanowił odnieść się do stawianych mu zarzutów. Zaznaczył, że jego działanie było idiotyczne i mocno odbiło się na jego psychice, potwierdził, że jego reakcja byłaby dokładnie taka sama, gdyby napastnik okazał się być innego koloru skóry, a także uznał, iż jego przypadek może być nauczką na przyszłość.

Liam Neeson usunięty z Men in Black: International?

Jak donosi portal FoxNews.com, w sieci pojawiły się głosy nawołujące do cyfrowego usunięcia Neesona z filmu "Men in Black: International" lub zastąpienia go innym aktorem. Na Twitterze możemy przeczytać sporo takich głosów. Niektórzy napisali nawet, że mają nadzieję, iż ostatnie wydarzenia zrujnują karierę Liama Neesona. Oto kilka przykładowych tweetów odnoszących się do sytuacji z Neesonem:

"

Naprawdę mam nadzieję, że nie jest za późno, żeby z "Men in Black" usunąć cyfrowo tego rasistowskiego ch*ja Liama Neesona. "

"

Możemy usłyszeć, jak Liam Neeson po prostu znika ze wszystkich materiałów promocyjnych filmu "Men in Black: International". "

Głównymi bohaterami "Men in Black: International" będą Agenci H i M grani przez Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson, natomiast Neeson wcielił się w szefa brytyjskiego oddziału MIB o pseudonimie High T. W filmie pojawią się również: Emma Thompson, bliźniaki Les oraz Rebecca Ferguson. Premiera "MIB: International" odbędzie się 14 czerwca 2019 roku. 

Men in Black: International
Men in Black: International
Przeczytaj także Chris Hemsworth i Tessa Thompson walczą z kosmitami w pierwszym zwiastunie "Men in Black: International"
Kamil Kacperski
Tagi: News Liam Neeson