Pojawiły się pierwsze reakcje na „Avengers: Infinity War”. Czy film dorówna oczekiwaniom fanów?

Kamil Kacperski
24.04.2018 10:43
Pojawiły się pierwsze reakcje na „Avengers: Infinity War”. Czy film dorówna oczekiwaniom fanów? Fot. kadr z wideo

Kilka godzin po oficjalnej premierze filmu w Los Angeles, krytycy i ludzie z branży zaproszeni na wydarzenie zaczęli dzielić się swoimi krótkimi przemyśleniami na temat 3. filmu o Avengerach. Zobaczcie, co mieli do powiedzenia.

W poniedziałek 23 kwietnia 2018 roku w Los Angeles odbyła się uroczysta premiera „Avengers: Infinity War”. W związku z tym, już kilkanaście minut po zakończeniu seansu, na Twitterze zaczęły pojawiać się posty dziennikarzy, krytyków i osób z branży, które miały okazje zobaczyć, jako pierwsi w historii, nową produkcję Marvel Studios. Jakie były ich reakcje? W większości bardzo pozytywne.

Reakcje na Avengers: Infinity War

Pojawiło się jednak kilka mniej przychylnych głosów, które prawią, że film nieco rozczarowuje i nie dorasta do wysokich oczekiwań postawionych przez fanów. Jednak są to jedynie pojedyncze głosy w morzu zachwytów i peanów ze strony krytyków i ludzi z branży.

„Avengers: Infinity War” w jednym słowie:

bezlitosne

Szczęka na podłodze. Nie jesteście gotowi na „Avengers: Infinity War”. Jedyne co musicie wiedzieć, to, że trzeba unikać spoilerów. Naprawę. Idźcie na film wiedząc jak najmniej, jak się tylko da. Bracia Russo dokonali niemożliwego. Wow.

„Infinity War” jest wszystkim czym chcecie, niczym czego oczekujecie. Jest zabawny, zaskakujący, mroczny, pełen świetnych interakcji między bohaterami, których jeszcze nie widzieliśmy. Wiem, że reżyserzy chcieli zrobić film w stylu „Imperium Kontratakuje” i na szczęście im się udało.

Mimo wszystkich ekscytujących momentów, to całość jest gorsza niż suma jej części. Duży spadek po tej świetnej serii Strażników, Pajączka, Thora 3 i Black Panthera, ale czego można się spodziewać?

„Infinity War” jest wyczerpujące. W pewnym momencie zmieniło się tylko w jeden hałas. Ale niesamowite zakończenie prawie zmieniło odbiór tego filmu. Thanos jest dobrym, smutnym złoczyńcą.

Większość reakcji prezentuje się tak jak kilka pierwszych, twierdząc, że film jest ogromny, emocjonalny, zabawny i pełen akcji. Na własnej skórze będziemy mogli się o tym przekonać już 25 kwietnia 2018 roku, bo właśnie wtedy w Polsce będą pierwsze pokazy „Avengers: Infinity War”.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.