11.10.2019 13:00

"Pokemon: Detektyw Pikachu" - znamy datę premiery filmu na DVD i Blu-ray

Pokemony to fenomen, który od blisko ćwierćwiecza fascynuje miliony ludzi na całym świecie. "Pokemon Detektyw Pikachu" to pierwszy pełnometrażowy, aktorski film w świecie Pokemonów. 

Detektyw Pikachu
foto: materiały prasowe/Warner Bros.

Cała historia rozpoczyna się, gdy niezrównany prywatny detektyw, Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn, Tim (Justice Smith) próbuje ustalić co się wydarzyło. W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego, detektyw Pikachu (Ryan Reynolds), przezabawny, dowcipny i uroczy Pokemon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Kiedy Tim i Pikachu, odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać zagadkę.

Pokemon Detektyw Pikachu - znamy datę premiery na DVD i Blu-ray

Przeżywają trzymającą w napięciu, wielką przygodę. Wspólnie szukają poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City - nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokemony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Wkrótce odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji.

Ash Ketchum po 20 latach został mistrzem Pokemon. Czy to oznacza koniec anime?
Ash Ketchum po 20 latach został mistrzem Pokemon. Czy to oznacza koniec anime?
Przeczytaj także Ash Ketchum po 20 latach został mistrzem Pokemon. Czy to oznacza koniec anime?

"Pokemon Detektyw Pikachu" to pierwszy pełnometrażowy, aktorski film rozgrywający się w świecie Pokemonów, uniwersum przedstawionym po raz pierwszy w 1996 roku w grze wideo "Pokemon Red and Green". Od tego czasu Pokemony wyrosły na jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej dochodowych marek współczesnej rozrywki. Film "Pokemon Detektyw Pikachu" wyreżyserował Rob Letterman, twórca przebojowych animacji "Potwory kontra Obcy" oraz "Rybki z ferajny".

Główne role zagrali: nominowany do Złotego Globu Ryan Reynolds ("Deadpool"), Justice Smith ("Jurassic Park: Upadłe królestwo"), Kathryn Newton (serial "Wielkie kłamstewka"), zdobywca Złotego Globu Bill Nighy ("Jack: Pogromca olbrzymów"), nominowany do Oscara Ken Watanabe ("Incepcja"), Chris Geere (serial "Współczesna rodzina"), Suki Waterhouse ("Zbuntowana") oraz gwiazda muzyki Rita Ora.

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIACH BLU-RAY:

  • Tryb detektywa - Obejrzyj film Pokemon Detektyw Pikachu w zupełnie nowy sposób. Odkryj świat ukrytych wskazówek, materiał z planu, ciekawostki, fakty o Pokemonach, zabawne dodatki, easter eggs i nie tylko!
  • Alternatywny początek
  • Moja przygoda z Pokemonami
  • Tworzenie świata detektywa Pikachu
  • Audiokomentarz Mr. Mime'a
  • Ryan Reynolds – poza Actor’s Studio
  • Teledysk

MATERIAŁY DODATKOWE W WYDANIU DVD:

  • Moja Przygoda z Pokemonami - Zanurz się we wciągającym świecie Pokemonów z Justice'em Smithem!

Premiera filmu "Pokemon Detektyw Pikachu" na DVD i Blu-ray już 16 października 2019 roku.

Tagi: News Pokemon Detektyw Pikachu