04.08.2017 15:49

Policja szuka mężczyzny, który masturbował się na... „Emotkach”

Film animowany „Emotki” najwyraźniej spodobał się jednemu z widzów za bardzo. Podczas seansu mężczyzna rozpiął spodnie i zaczął się onanizować. Teraz szukają go funkcjonariusze prawa. 

Policja szuka mężczyzny, który masturbował się na... „Emotkach”
foto: EastNews/Value Stock Images

„Emotki” to najnowsza animowana propozycja od Sony. Mimo nie najgorszej obsady (T.J. MillerJames CordenPatrick Stewart - co on tam robi?!), film okazał się kompletną klapą finansową. Przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, bo w Polsce na premierę tego „dzieła” przyjdzie nam poczekać do 13 października. W rodzimej wersji językowej wśród dubbingujących mają wystąpić polskie gwiazdki i gwiazdeczki youtube'a, więc też nie ma co liczyć na wysoki poziom. Zresztą zobaczcie sami, bo spolszczony zwiastun można już oglądać w sieci od końcówki czerwca. Na rottentomatoes.com film nie przekroczył nawet progu 10%, ale czego się spodziewać po produkcji opowiadającej o buźkach z telefonów komórkowych. „Emotki” krytykowane są też za bycie żywą reklamą aplikacji, które co chwilę przewijają się w fabule. 

Jednak okazuje się, że nie wszyscy mają o tej produkcji aż takie złe zdanie. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie. Jak donosi hollywoodreporter.com, jeden z widzów z Howell Township w New Jersey, postanowił masturbować się podczas oglądania „Emotek”. Nie wiadomo, czy film mu się aż tak podobał, czy koleś się po prostu bardzo nudził. Zdarzenie zauważyła zaniepokojona matka, która wybrała się ze swoimi pociechami do kina. Mężczyzna siedzący w tylnym rzędzie trzymał ręce w rozpiętych spodniach podczas projekcji filmu. Kobieta zawiadomiła menadżera obiektu i zboczeniec został wyproszony z sali. 

Na miejsce wezwano policję, ale onanista zdążył uciec z miejsca popełnienia przestępstwa. Funkcjonariusze uzyskali dostęp do monitoringu i obecnie poszukują miłośnika internetowych buziek. Jak widać, są na świecie tacy, którzy potrafią dokonać niemożliwego. Zboczeniec sprawił, że „Emotki” nie będą najgorszym wspomnieniem widzów podczas feralnego seansu. Miejmy nadzieję, że policja wkrótce zatrzyma mężczyznę i wyciągnie konsekwencje z jego niecnych poczynań. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Emotki