Policjant-Batman zatrzymał mężczyznę próbującego ukraść kopię filmu „The Lego Batman Movie”

Kamil Dachnij
22.06.2017 16:20
Policjant-Batman zatrzymał mężczyznę próbującego ukraść kopię filmu „The Lego Batman Movie” Fot. kadr z filmu + Ed Wood pejnta

Patrząc na obsesję fanów na punkcie superbohaterów, aż dziw bierze, że dopiero teraz ktoś próbował zawalczyć z przestępczością będąc przebranym za jednego z nich. 

Do dość niezwykłej i przy tym zabawnej sytuacji doszło w Fort Worth w stanie Teksas. Policjant Damon Cole powstrzymał klienta Walmartu, który postanowił ukraść kilka filmów na DVD. Największą ironią tego wydarzenia było to, że stróż prawa był przebrany za Batmana, zaś złodziej trzymał w ręku m.in. kopię animacji „The Lego Batman Movie” Z 2017 roku. Zobaczcie zdjęcia z aresztowania:

Najważniejszym pytaniem jest to, dlaczego będący na służbie policjant był przebrany w kostium Mrocznego Rycerza z ery Christiana Bale’a? Okazuje się, że Cole regularnie odwiedza chore dzieci i danego dnia, w którym udaremnił kradzieży, uczestniczył w wydarzeniu organizowanym przez Walmart. Jednak do akcji nie doszłoby, gdyby jeden z pracowników sklepu nie poinformował go o postępującym przestępstwie. Co zabawne, policjant-Batman powiedział do zatrzymanego mężczyzny:

Nie możesz ukraść mojego filmu. Daj spokój.

Jak podaje stacja Fox 4 News, koszt czterech płyt DVD nie wyniósł 100 dolarów, zatem mężczyźnie się upiekło i nie musiał jechać na komendę. Dostał za to wezwanie do sądu. Jednak najbardziej komiczny był finał tej historii – facet poprosił policjanta o wspólne zdjęcie w kostiumie Batmana. Nie da się lepiej.

A co się dzieje z ekranowym Batmanem? Jego obecnym odtwórcą jest Ben Affleck i po w sumie udanym debiucie w kiepskim „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości” z 2016 roku, zobaczymy go ponownie w ikonicznym wdzianku w filmie „Liga Sprawiedliwości” Zacka Snydera i… Jossa Whedona. Premiera odbędzie się 17 listopada 2017 roku. Batmanowi będą towarzyszyć Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborg (Ray Fisher), Flash (Ezra Miller) oraz Aquaman (Jason Momoa). W przygotowaniu jest również solowy film z Człowiekiem Nietoperzem, którego reżyserem jest Matt Reeves, odpowiedzialny m.in. za „Wojnę o planetę małp”

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.