10.05.2018 16:19

Polowanie rozpoczęte. Zobaczcie pierwszy zwiastun nowego „Predatora”

Kosmiczni zabójcy wracają na Ziemię siać śmierć i zniszczenie na przedmieściach amerykańskiego miasteczka. Powstrzymać go może grupa żołnierzy pod dowództwem Boyda Holbrooka. Czy ludzie poradzą sobie z Predatorami?

Predator 2018
foto: kadr z wideo

Pierwsze informacje na temat nowego filmu o Predatorze pojawiły się już w 2017 roku. Twórcy od dobrych kilku miesięcy zapowiadali nową produkcję, aż w końcu 10 maja 2018 roku postanowili się podzielić pierwszym zwiastunem „Predatora”. W filmie oprócz Boyda Holbrooka zobaczymy również Olivię Munn, Thomasa Jane'a, Sterlinga K. Browna, znanego z „Gry o Tron” Alfiego Allena oraz aktorkę polskiego pochodzenia Yvonne Strahovski.

Zwiastun przedstawia nam spokojną okolicę w trakcie Halloween, której mieszkańcy nie spodziewają się nadchodzącej rzeźni, którą zaserwują im Predatorzy. Pewne dziecko otwiera przesyłkę, w której znajduje maskę zabójcy i przypadkowo powoduje, że statek kosmitów rozbija się na Ziemi. W tym momencie rozpoczyna się polowanie:

Predatorzy znów polują na ludzi

Zwiastun rozpoczyna się w sąsiedztwie. Jest Halloween. Dzieciaki chodzą po domach i zbierają cukierki. W jednym z domów, pewien chłopiec otwiera paczkę od JP Courier Co. Dzieciak znajduje w niej maskę Predatora i zaczyna bawić się sprzętem. Znajduje coś, co wygląda jak statek, po czym przypadkowo budzi pojazd Predatorów, który następnie uderza w ziemię.

Postać Boyda Holbrooka jest przesłuchiwana. Twierdzi, że jest snajperem, który nic nie widział, natomiast bohater Sterlinga K. Browna wie, że coś jest na rzeczy. Pojawiają się flashbacki z chaotycznego pościgu przez las. Olivia Munn wciela się w naukowca, który twierdzi, że Predatorzy ewoluują na każdej planecie, na której się znajdują. Holbrook mówi, że: „bycie zagrożeniem to główny cel”. Predatorzy sieją zamęt w różnych miejscach, używając swoich pazurów do cięcia ludzi, leje się krew, a maski wyglądają naprawdę dobrze. Dzieje się chaos w lasach i laboratorium.

Kiedy premiera filmu Predator?

Reżyserem filmu jest Shane Black („Iron Man 3”, „Nice Guys”), natomiast polska premiera filmu „The Predator” odbędzie się 21 września 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Predator