Polska piosenkarka zaśpiewa podczas gali wręczenia Oscarów 2020

08.02.2020 12:02
Polska piosenkarka zaśpiewa podczas gali wręczenia Oscarów 2020 Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Wokalistka Kasia Łaska pojawi się na gali rozdania Oscarów 2020. Artystka zaśpiewa motyw przewodni z "Krainy Lodu 2".

Wśród nominacji do Oscarów 2020 w kategorii "Najlepsza oryginalna piosenka filmowa" znalazły się Idina Menzel oraz Aurora za motyw przewodni w filmie "Kraina Lodu 2". Artystki uświetnią galę rozdania nagród swoim występem na żywo. Jak ogłosiła Amerykańska Akademia Filmowa na swoim Twitterze, do nominowanych kobiet na scenie dołączy 9 wokalistek z różnych krajów. Wśród nich pojawi się Polka.

Do Idiny Menzel i Aurory na gali rozdania Oscarów dołączą inne głosy Elsy z "Krainy Lodu 2". Na scenie "Into the Unknown" wykonają wokalistki z Danii, Niemiec, Japonii, Ameryki Łacińskiej, Polski, Rosji, Hiszpanii i Tajlandii. 

Oscary 2020: Polska piosenkarka zaśpiewa na gali

Kasia Łaska - polska Elsa z "Krainy Lodu 2" zaśpiewa na gali rozdania Oscarów 2020. Wokalistka wykonała w filmie utwór "Into the Unknown" w polskiej wersji językowej ("Chce uwierzyć snom"). Artystka podzieliła się z fanami wyróżnieniem na swoim Instagramie:

Przeczytaj także

Oscary 2020: Kiedy i gdzie oglądać?

92. gala rozdania Oscarów odbędzie się w nocy z 9 na 10 lutego. Impreza będzie relacjonowana od 2 w nocy w niemal 230 krajach w całym świecie. W Polsce transmisję z gali udostępni Canal Plus.

Zobacz też: Oscary 2020: gala drugi rok z rzędu bez prowadzącego

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.