13.03.2020 11:09

Pomylone kwestie i rozśmieszanie obsady, czyli wpadki z planu "Gwiezdnych Wojen IX"

W sieci pojawił się zakulisowy materiał z planu filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Zobacz wpadki Domhnalla Gleesona.

Domhnall Gleeson
foto: AUG/face to face/FaceToFace/REPORTER

Już niedługo film "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" trafi do sprzedaży w cyfrowej wersji. Z tego powodu w sieci zaprezentowano nagrania z planu prezentujące wpadki Domhnalla Gleesona - aktora, który wcielał się w generała Huxa. 

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - wpadki z planu zdjęciowego

Każdy, kto widział IX epizod "Star Wars" zdaje sobie sprawę, że Gleeson za dużo się nie nagrał, ale jego postać odegrała ważną rolę w fabule filmu J.J. Abramsa. Mimo stosunkowo małej roli irlandzki aktor nie uniknął pomyłek podczas zdjęć do zakończenia trzeciej trylogii. 

Harrison Ford
Harrison Ford
Przeczytaj także Harrison Ford zaliczył wpadkę. Nie znał podstawowych informacji na temat "Gwiezdnych Wojen"

Dziennikarz filmowy Brian Truitt zamieścił na swoim Twitterze ciekawy materiał, który trafi do sekcji dodatków na domowym wydaniu filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie". Jak prezentują się wpadki Gleesona?

"

Jaśniejsza strona Najwyższego Porządku w ekskluzywnym materiale USA Today Life z wpadkami z filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", który trafi na platformy cyfrowe w przyszły wtorek. (Domhnall Gleeson to moje duchowe zwierzę). "

Generał Hux nie był zbyt rozrywkową postacią. Odznaczał się przesadną powagą, czego nie można powiedzieć o aktorze, który się w niego wcielał. Powyższe wideo w pełni to udowadnia. Widzimy na nim fragmenty kręcenia scen, w których Hux zdradza Najwyższy Porządek i zostaje za to ukarany przez poplecznika Imperatora, granego przez Richarda E. Granta. 

Czy kupisz domową edycję "Gwiezdnych Wojen IX"?

Kylo Ren
Kylo Ren
Przeczytaj także Znamy ostatnie słowa Kylo Rena do Rey z IX epizodu "Gwiezdnych Wojen". Co powiedział Ben Solo?

"Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" - kiedy premiera domowej edycji?

W Stanach Zjednoczonych film będzie można kupić w wersji cyfrowej już od 17 marca 2020 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy produkcja trafi na tradycyjne nośniki - płyty DVD i Blu-ray. IX epizod "Star Wars" miał premierę 19 grudnia 2019 roku. W czasie wyświetlania w kinach na całym świecie zarobił ponad miliard dolarów. 

Star Wars IX
Star Wars IX
Przeczytaj także Książkowa wersja "Gwiezdnych wojen IX" wyjawiła prawdę o rodzicach Rey

Zobacz też: Gwiazdor "Star Wars" chciał zabić Baby Yodę i płakał pod prysznicem po premierze IX części 

Tagi: Film Star Wars Gwiezdne wojny: Epizod IX