Posłuchajcie efektów dźwiękowych z 7. sezonu „Gry o Tron”

Kamil Kacperski
15.01.2018 15:37
Posłuchajcie efektów dźwiękowych z 7. sezonu „Gry o Tron” Fot. kadr z serialu

Grupa Art of the Film udostępniła kompilację najlepszych i najciekawszych dźwięków, które zostały przygotowane na potrzeby 7. sezonu najpopularniejszego serialu na świecie. Posłuchajcie jak brzmią m.in. smoki, czy szczęk broni podczas walki.

Zbiór różnych efektów dźwiękowych z serialu HBO jest kolejną produkcją grupy Art of the Film, które na swoim kanale na portalu Vimeo udostępnia kompilacje z takich filmów jak chociażby „Matrix”, czy „Casino Royale”. Jak napisali sami „wideo nie zawiera muzyki, same dźwięki i efekty dźwiękowe”.

Zakładajcie zatem słuchawki i wytężajcie słuch. Posłuchajcie efektów pracy ekipy zajmującej się udźwiękowieniem 7. sezonu „Gry o Tron”:

Kiedy premiera 8. sezonu „Gry o Tron”?

Odpowiedź jest niestety niezbyt satysfakcjonująca dla fanów serialu - twórcy potwierdzili jedynie, że serial powróci na antenę w 2019 roku. Nie wiemy jednak, czy będzie to bliżej początku roku, czy może raczej premiera nastąpi podczas jesiennej ramówki. Jednak biorąc pod uwagę ambicje szefostwa serialu, to powinniśmy nastawiać się na końcówkę 2019 roku.

Jeżeli jesteście zapalonymi filmoznawcami, albo po prostu ekscytuje was tworzenie dźwięków, to zachęcamy do zapoznania się z resztą filmów Art of the Film:

8. sezon „Gry o Tron” zadebiutuje w 2019 roku, natomiast pierwsze spin-offy serialu zobaczymy najwcześniej dopiero w 2020 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.