Posłuchajcie polskiej wersji piosenki promującej aktorską "Mulan". Jak brzmi "Wierna, odważna i prawa"?

01.09.2020 13:08
Posłuchajcie polskiej wersji piosenki promującej aktorską "Mulan". Jak brzmi "Wierna, odważna i prawa"? Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News

Już wkrótce przyjdzie nam podziwiać przygody tytułowej bohaterki w nowej, aktorskiej wersji. Tymczasem polski oddział Disneya opublikował piosenkę promującą film w wykonaniu Zuzy Jabłońskiej. 

Bo wielu wybojach, "Mulan" ostatecznie zawita w polskich kinach. Z uwagi na to, że stanie się to już niedługo, otrzymaliśmy szansę wysłuchania polskiej wersji utworu promującego film. W końcu piosenki to największa magia bajek Disneya, prawda?

"Wierna, odważna i prawa" - polska wersja piosenki promującej "Mulan"

W oryginale utwór "Loyal Brave True" wykonuje znana piosenkarka Christina Aguilera. W polskiej wersji językowej (zatytułowanej "Wierna, odważna i prawa") zastąpiła ją Zuza Jabłońska. Jak wypadła? Oceńcie sami.

Po licznych trudach, spowodowanych pandemią koronawirusa, włodarze Disneya zdecydowali się na rezygnację z amerykańskiej premiery "Mulan". Aktorska wersja popularnej bajki zawita na wielkich ekranach tylko w wybranych miejscach świata. W naszym kraju ukaże się już 11 września 2020 roku.

Reżyserką filmu jest Niki Caro ("Ania, nie Anna", "Azyl"), a w głównych rolach wystąpili: Yifei Liu, Donnie Yen, Jason Scott Lee, Yoson An, Gong Li oraz Jet Li.  

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.