13.09.2017 14:10

Poszedł na „To” i spotkał prawdziwego Pennywise'a

Są ludzie uwielbiający horrory. Ale nawet największy fan opowieści grozy wystraszyłby się nie na żarty, gdyby spotkał bohatera jednego z nich na sali kinowej. Taka historia przydarzyła się widzowi filmu „To”.

Poszedł na „To” i spotkał prawdziwego Pennywise'a
foto: EastNews/Alice Day/Brooke Palmer

Chyba niedługo nawet osoby, których nie rusza przerażający klaun, zaczną się bać kolorowych cyrkowców. W związku z premierą ekranizacji książki Stephena Kinga „To”, pojawia się coraz więcej żartownisiów. Tego typu zjawisko przewidziała amerykańska policja i zawczasu ostrzegła obywateli przed grasującymi klaunami. Mogłyby się wydawać, że po premierze szał na Pennywise'a minie. Nic bardziej mylnego. Film zadebiutował 8 września 2017 roku, a okropne klauny nadal rozrabiają. 

Pisaliśmy już o internetowym pranku, który był fragmentem najnowszego filmu Andresa Muschiettiego odtworzonym w rzeczywistości. Tym razem mamy do czynienia z mniej spektakularnym dowcipem, ale nadal dość przerażającym. Pochodzący z Anglii Chris postanowił wybrać się do kina na „To”. Kiedy wszedł na salę, najadł się strachu, widząc Pennywise'a z czerwonym balonikiem, który siedział sobie spokojnie na kinowym fotelu. Mężczyzna postanowił zrobić klaunowi zdjęcie i umieścić je na Twitterze.

"

Poszedłem zobaczyć „To”. Byłem pierwszy na sali, a tam siedzi sobie ten poj***niec.  "

Pennywise postanowił się trochę poprzemieszczać po sali

"

Teraz się tu kręci. "

Okazało się, że Pennywisem był chłopak o imieniu Jordan, który postanowił zrobić psikusa klientom kina. Do pomocy zaangażował swoją koleżankę Hannah, która jest autorką charakteryzacji. Dziewczyna opisała żart na Twitterze i umieściła fotki z przygotowań do dowcipu.

"

Zrobiłam Jordanowi charakteryzację na dzisiejszy pokaz „Tego”. Zrobiłam, co mogłam z tym gównianym kostiumem.  "

Miejmy nadzieję, że polskim żartownisiom nie przyjdzie do głowy podobny pomysł...

Sergiusz Kurczuk
Tagi: To Horror