Powraca „Akademia policyjna”. Kiedy zobaczymy 8. część komediowej serii?

Sergiusz Kurczuk
04.09.2018 10:24
Powraca „Akademia policyjna”. Kiedy zobaczymy 8. część komediowej serii? Fot. kadr z filmu Akademia policyjna

Słynna seria komediowa doczeka się kolejnej części. Steve Gunteberg potwierdził prace nad kontynuacją „Akademii policyjnej”.

„Akademia policyjna” była u szczytu popularności na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Sukces sprawił, że wkrótce powstały kolejne części. Niestety, jak to w takich przypadkach bywa, sequele nie był już tak dobre i co za tym idzie, tak popularne, jak oryginał. Seria wkrótce się przejadła i słuch o niej zaginął. Wciąż istnieją jednak fani „Akademii policyjnej”, którzy chcieliby zobaczyć nową wersję komedii. W końcu w ostatnich latach nastąpiła moda na odświeżanie słynnych produkcji. Powstają rebooty lub bezpośrednie kontynuacje filmów, które królowały w ostatnich dekadach minionego millenium. Wśród nich zalazły się takie tytuły jak „Pogromcy duchów”, „Jumanji”, „Terminator”, „RoboCop”, „Halloween”, „Blade Runner”, a niedługo również „Akademia policyjna”.

„Akademia policyjna 8” - potwierdzono powrót serii

Jeden z fanów komedii zadał pytanie, dotyczące „Akademii policyjnej” na Twitterze Steve'a Gutenberga. Aktor wcielał się w jednego z głównych bohaterów serii - oficera Careya Mahoney'ego. Pytanie dotyczyło, ewentualnego rebootu serii, tym razem dziejącej się w Londynie. Gutenberg odpisał fanowi, całkowicie go zaskakując. Wyjawił, że trwają prace nad 8. częścią „Akademii policyjnej”.

Adamie, zbliża się następna „Akademia policyjna”. Na razie bez szczegółów, ale szykujemy worek prezentów pełen niespodzianek!

„Akademia policyjna 8” - kiedy zobaczymy kolejną część komedii?

Gutenberg jedynie potwierdził prace nad kontynuacją „Akademii policyjnej”. Aktor niestety nie zdradził nic na temat fabuły filmu. To nie pierwsza zapowiedź powrotu serii. W 2010 roku pojawiły się informacje na temat rebootu z nowymi aktorami w rolach głównych bohaterów. Zamiary jednak nie doszły do skutku. Wygląda na to, że tym razem zobaczymy dobrze znane twarze. Oprócz Gutenberga w policyjnej komedii występowali również Kim Cattrall, G.W. Bailey, Michael Winslow, Michael Winslow, George Gaines i Bubba Smith. Dwaj ostatni wymienieni aktorzy zmarli kilka lat temu. Nie wiadomo czy reszta z obsady oryginalnego filmu powróci w 8. części. 

Szczątkowe informacje na temat „Akademii policyjnej 8” nie pozwalają na określenie dokładnej daty premiery. Prawdopodobnie film trafi do kin nie wcześniej niż pod koniec roku 2019. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.