Powraca zła siła z horroru "The Ring: Krąg". Zobacz zapowiedź filmu "Sadako!"
Sergiusz Kurczuk
19.02.2019 12:43
Powraca zła siła z horroru "The Ring: Krąg". Zobacz zapowiedź filmu "Sadako!" Fot. materiały promocyjne

Jedna z ikon horroru - Sadako Yamamura - duch z serii "The Ring" doczeka się własnego filmu. W sieci pojawił się plakat oraz pierwszy teaser przerażającej opowieści zatytułowanej "Sadako!".

2 lata po premierze japońskiego horrorowego crossovera "Sadako vs. Kayako", doczekamy się mrożącej krew w żyłach opowieści o pierwszym z tytułowych duchów. Chodzi o Sadako Yamamurę - zjawę, która zabijała każdego, kto obejrzał przeklętą kasetę VHS w serii "The Ring". Mowa o filmie zatytułowanym po prostu "Sadako!". Zobaczymy w nim kolejne szczegóły złej siły, która narodziła się po zamordowaniu i wrzuceniu do studni dziewczynki.

Przeczytaj także

"Sadako!" - spin-off serii "The Ring: Krąg"

Jak donosi portal Bloody Disgusting, już niedługo zobaczymy kolejną przerażającą opowieść o głównym antagoniście z horroru "The Ring". Japońska produkcja opowie o terapeutce imieniem Mayu Akigawa, która uwikła się w dziwną sprawę Yusuke Ishidy. W historii pojawi się też youtuber Kazuma - młodszy brat Mayu, który zbudzi Sadako i odnowi przerażającą klątwę. W filmie zobaczymy również wątek Jinko - tajemniczej dziewczynki, która straciła pamięć i trafiła do szpitala, w której pracuje główna bohaterka. W filmie wystąpią między innymi Elaiza Ikeda, Takashi Tsukamoto, Hiroya Shimizu, Himeka Himejima oraz Renn Kiriyama.

W sieci pojawił się pierwszy teaser zapowiadający nadchodzący horror.

To nie koniec niespodzianek dla fanów japońskiego kina grozy. Twórcy podzielili się również plakatem "Sadako!".

Sadako! Fot. Sadako!

"Sadako!" podobnie jak oryginalny "The Ring: Krąg" i powstał na podstawy książek autorstwa Kojiego Suzuki.

"Sadako!" - kiedy premiera horroru?

Nowa produkcja rozgrywająca się w świecie "The Ring" trafi do japońskich kin 24 maja 2019 roku. Na razie nie wiadomo, czy horror pojawi się w zachodnich, w tym polskich multipleksach. Co ciekawe to nie jedyny powrót japońskiego ducha na ekrany kin. Wcześniej wspomniana Kayako również ponownie będzie straszyć za sprawą nowej wersji horroru "Klątwa".

>>Zobacz też: Top 10 najstraszniejszych potworów z azjatyckich horrorów<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.