Powraca zła siła z horroru "The Ring: Krąg". Zobacz zapowiedź filmu "Sadako!"

Sergiusz Kurczuk
19.02.2019 12:43
Powraca zła siła z horroru "The Ring: Krąg". Zobacz zapowiedź filmu "Sadako!" Fot. materiały promocyjne

Jedna z ikon horroru - Sadako Yamamura - duch z serii "The Ring" doczeka się własnego filmu. W sieci pojawił się plakat oraz pierwszy teaser przerażającej opowieści zatytułowanej "Sadako!".

2 lata po premierze japońskiego horrorowego crossovera "Sadako vs. Kayako", doczekamy się mrożącej krew w żyłach opowieści o pierwszym z tytułowych duchów. Chodzi o Sadako Yamamurę - zjawę, która zabijała każdego, kto obejrzał przeklętą kasetę VHS w serii "The Ring". Mowa o filmie zatytułowanym po prostu "Sadako!". Zobaczymy w nim kolejne szczegóły złej siły, która narodziła się po zamordowaniu i wrzuceniu do studni dziewczynki.

Przeczytaj także

"Sadako!" - spin-off serii "The Ring: Krąg"

Jak donosi portal Bloody Disgusting, już niedługo zobaczymy kolejną przerażającą opowieść o głównym antagoniście z horroru "The Ring". Japońska produkcja opowie o terapeutce imieniem Mayu Akigawa, która uwikła się w dziwną sprawę Yusuke Ishidy. W historii pojawi się też youtuber Kazuma - młodszy brat Mayu, który zbudzi Sadako i odnowi przerażającą klątwę. W filmie zobaczymy również wątek Jinko - tajemniczej dziewczynki, która straciła pamięć i trafiła do szpitala, w której pracuje główna bohaterka. W filmie wystąpią między innymi Elaiza Ikeda, Takashi Tsukamoto, Hiroya Shimizu, Himeka Himejima oraz Renn Kiriyama.

W sieci pojawił się pierwszy teaser zapowiadający nadchodzący horror.

To nie koniec niespodzianek dla fanów japońskiego kina grozy. Twórcy podzielili się również plakatem "Sadako!".

Sadako! Fot. foto: materiały promocyjne

"Sadako!" podobnie jak oryginalny "The Ring: Krąg" i powstał na podstawy książek autorstwa Kojiego Suzuki.

"Sadako!" - kiedy premiera horroru?

Nowa produkcja rozgrywająca się w świecie "The Ring" trafi do japońskich kin 24 maja 2019 roku. Na razie nie wiadomo, czy horror pojawi się w zachodnich, w tym polskich multipleksach. Co ciekawe to nie jedyny powrót japońskiego ducha na ekrany kin. Wcześniej wspomniana Kayako również ponownie będzie straszyć za sprawą nowej wersji horroru "Klątwa".

>>Zobacz też: Top 10 najstraszniejszych potworów z azjatyckich horrorów<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.