Powrót Jokera? Jared Leto podgrzewa atmosferę wymownym zdjęciem

Kamil Dachnij
25.04.2017 10:15
Powrót Jokera? Jared Leto podgrzewa atmosferę wymownym zdjęciem Fot. Kadr z video

Fani DC nie mają zbyt wielu powodów do radości ostatnimi czasami. Jednak ten stan rzeczy może niedługo ulec zmianie, bowiem Jared Leto opublikował na swoim Instagramie wyjątkowo interesujące zdjęcie.

Uniwersum DC nie przywykło do takiej sytuacji. Nigdy wcześniej Joker nie musiał ustąpić miejsca innej postaci. Kreacja Margot Robbie przysłoniła nie tylko cały film, ale zapracowała sobie na swój własny spin-off, gdzie wszyscy będą jedynie dodatkiem do jej show. Wokalista 30 Seconds to Mars, znany ze swojego perfekcjonizmu - czasami na granicy obłędu (do roli zabójcy Johna Lennona przytył 30 kg) - powodów do radości odnośnie swojej roli nie miał. Gdzie Jack Nicholson i Heath Ledger zaznaczali wyraźnie swoją obecność na ekranie, jego Joker pojawiał się rzadko i przypominał bardziej członka kapeli hardcore’owej, aniżeli komiksowego błazna terrorystę. Stąd były obawy, że nie będzie zainteresowany ponownym wcieleniem się w najbardziej ikonicznego przeciwnika Batmana.

Jednak wszystko wskazuje na to, że będzie inaczej. Na początku 2017 roku opublikował tajemnicze zdjęcie, po którym pojawiły się różne spekulacje – fani mogli mieć nawet nadzieję na aktorską wersję „Zabójczego żartu” Alana Moore’a. Tym razem aktor opublikował zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy jego postać z Batmanem, którego obecnie gra Ben Affleck

Czyżby to zapowiedź kolejnej konfrontacji? Wydaje się, że najsensowniejszym posunięciem dla DC byłoby starcie dwóch postaci w nadchodzącym filmie „The Batman”, o którego problemach pisaliśmy na początku tego roku. Na szczęście, uniwersum DC pozostawia jeszcze kilka opcji i możemy mieć jedynie nadzieję, że kolejne pojawienie się Jokera na ekranie będzie bardziej owocne, aniżeli było to w „Legionie samobójców”. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.