10.06.2018 19:00

„Powrót do przyszłości IV” jednak NIE powstaje. Post okazał się fałszywy

Michael J. Fox zdementował plotki o „Powrocie do przyszłości IV”. Post dotyczący realizacji kolejnej części filmu okazał się oszustwem.

Powrót do przyszlości
foto: kadr z filmu „Powrót do przyszłości”

9 czerwca 2018 roku w sieci pojawiła się informacja, że fani „Powrotu do przyszłości” mogą spodziewać się kolejnej części serii po 28 latach od premiery ostatniego filmu. Jej źródłem był post umieszczony na fanpage'u o nazwie Michael J. Fox, na którym sam aktor w dniu 57. urodzin rzekomo zamieścił wspólne zdjęcie z kolegami z planu, Christopherem Lloydem Leą Thompson, wrazz informacją, że zeszłego lata rozpoczęły się zdjęcia do „Powrotu do przyszłości IV”, który niebawem będzie miał swoją premierę.  

Niestety, konto aktora okazało się fałszywe, podobnie jak zamieszczona tam informacja. Po zaskakującym ogłoszeniu o „Powrocie do przyszłości IV” na fanpage'u zaczęły pojawiać się dziwne posty, między innymi, że w film zaangażowany jest Kendrick Lamar oraz wpisy jasno sugerujące, że nie jest to oficjalny fanpage aktora. 

screen z Facebooka
"

Widząc jak wiele osób wątpi w to, że jest to moje prawdziwe konto, zaczynam mieć wątpliwości, czy kontynuować kręcenie „Powrotu do przyszłości 4”. "

Michael J. Fox zdementował te doniesienia. Samo zdjęcie, które pojawiło się na fałszywym fanpage'u pochodzi natomiast z Instagrama Lei Thompson, która umieściła je tam w lipcu 2015. Fotografia została zrobiona podczas 30-lecia „Powrotu do przyszłości” na londyńskim Comic Conie. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Powrót do przyszłości