17.01.2017 12:49

„Powrót do przyszłości” w brutalnej wersji

Komedia przygodowa Roberta Zemeckisa nie należy do przykładów kina wypełnionego brutalnością. Powstała jednak skąpana we krwi wariacja na temat obrazu z 1985 roku.

„Powrót do przyszłości” w brutalnej wersji
foto: kadr z wideo

Podzieliliśmy się już z Wami „Kevinem samym w domu” w brutalnej wersji. Teraz w podobny sposób potraktowano „Powrót do przyszłości” dodając do niego dziury po kulach i cieknącą z martwych i okaleczonych ciał krew. W tej wariacji dr Emmett Brown długo nie nacieszył się swoim wehikułem czasu. Wszystko dzięki YouTuberowi o pseudonimie BitMassive.

Pamiętacie scenę, w której Emmett został ostrzelany przez zgraję Libijczyków? Wówczas brak obrażeń został wytłumaczony tym, że bohater miał na sobie kamizelkę kuloodporną. Przenieśmy się jednak do alternatywnej rzeczywistości, w której zapomniał on o założeniu przedmiotu, który mógł uchronić go przed byciem podziurawionym przez kule. Tym razem jest sporo brutalniej i ostrzegamy, że ta wersja nie powinna być oglądana przez dzieci.

Cieszcie się poniższym wideo, które zrujnuje Wasze wspomnienia z dzieciństwa:

„Powrót do przyszłości” doczekał się również porno parodii. Podobny los spotkał zresztą inne znane i cenione obrazy, które możemy oglądać w wersjach tylko dla dorosłych. Tak się stało m.in. z „Strażnikami Galaktyki” czy „Forrestem Gumpem” - tytuły w odmienionych wariacjach brzmiały odpowiednio „Gnardians of the Galaxy” i „Forrest Hump”.

Jeżeli jesteście fanami muzyki z „Powrót do przyszłości”, to prawdopodobnie zechcecie także wysłuchać tych motywów w metalowych wersjach, w tym m.in. od Leo Moracchioliego.

Robert Skowronski