Powstają „Listy do M. 3”

Robert Skowronski
30.01.2017 11:06
Powstają „Listy do M. 3” Fot. kadr z filmu

Bożonarodzeniowa rodzima produkcja stanie się trylogią. Ruszył plan zdjęciowy „Listów do M. 3”.

Polska odpowiedź na „To właśnie miłość” kontynuuje ekspansję. Richard Curtis poprzestał na wyłącznie jednej odsłonie swojego świątecznego filmu, my zaś z własnej wersji tworzymy tasiemca. Ale czemu się dziwić, skoro zarówno obraz w reżyserii Mitji Okorna, jak i Macieja Dejczera przyciągnął do kin setki tysięcy widzów?

Co prawda nie zostało wydane żadne oficjalne oświadczenie dotyczące powstawania „Listów do M. 3”, ale gwiazdy ekranu dały jasno do zrozumienia za pośrednictwem mediów społecznościowych, że film już powstaje:

Wygląda więc na to, że do obsady dołączył Borys Szyc, który nie był obecny przy dwóch poprzednich częściach „Listów do M.”. Z kolei zdjęcie opublikowane przez Piotra Adamczyka sugeruje, że do trzeciej odsłony powróci nie tylko on, ale także Agnieszka Dygant:

Na fotografii obecny jest również Tomasz Konecki, reżyser odpowiedzialny m.in. za „Testosteron”, „Lejdis”, „Ciało” czy „Idealny facet dla mojej dziewczyny”. Można domniemywać, że to właśnie on stanie za kamerą przy „Listach do M. 3”.

Żadne szczegóły nie są jeszcze znane. Za produkcję z pewnością ponownie będzie odpowiadać TVN - na planie można było zresztą odnaleźć Kingę Burzyńską, dziennikarkę stacji. Co do premiery, to możemy podejrzewać, że odbędzie się ona przed Bożym Narodzeniem 2017 roku. 

Najnowszą komedię autorów scenariusza „Listów do M.” jest „Po prostu przyjaźń”. Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.