Powstaje "Kogel-mogel 4". Scenariusz jest już gotowy

12.05.2020 14:29
Powstaje "Kogel-mogel 4". Scenariusz jest już gotowy Fot. materiały promocyjne/Next Film

Według najnowszych informacji niebawem rozpoczną się prace na planie czwartej części filmu "Kogel-mogel". Ilona Łepkowska skończyła pisać już scenariusz.

Prawdopodobnie nikt nie czekał na tę informację, ale czwarta część komediowej serii "Kogel-mogel" to tylko kwestia czasu. W styczniu 2020 roku pojawiły się pierwsze głosy o powstawaniu kolejnej odsłony przygód rodziny Solskich. Minęło kilka miesięcy i scenariusz autorstwa Ilony Łepkowskiej już jest gotowy.

"Kogel-mogel 4" - scenariusz filmu już gotowy

Dwie pierwsze części "Kogla-mogla" należą już do grona kultowych polskich komedii. Po 31 latach zdecydowano się powołać do życia kontynuację. Wierni fani oryginału czekali, ale się rozczarowali. Produkcja w reżyserii Kordiana Piwowarskiego została dość negatywnie odebrana przez krytyków i widzów. Nie bez powodu ten film został okrzyknięty przez naszych czytelników jedną z najgorszych produkcji 2019 roku.

Przeczytaj także

Niskie noty nie idą jednak w parze z dobrymi wynikami kasowymi. "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" był finansowym hitem ubiegłego roku i przyciągnął do kina bardzo wielu widzów. Skoro pieniądze się zgadzają, producenci uznali, że trzeba kuć żelazo, póki gorące i rozpoczęli pracę nad kontynuacją.

Przeczytaj także

Łepkowska rozmawiała na temat scenariusz z portalem Party.pl. Scenarzystka zdradziła nawet kiedy ekipa planuje rozpocząć zdjęcia do nowego "Kogla-mogla".

Scenariusz jest gotowy, właśnie nanoszę ostatnie poprawki. Zapowiada się, że będzie to zwariowany film, bliski współczesnym gustom. Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie na tyle opanowana, że w sierpniu uda nam się wejść na plan zdjęciowy. Oby tylko nie była to płonna nadzieja. Trzon będą stanowić te same gwiazdy co w trzeciej części: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało. Dojdą dwie nowe postaci, ale kto je zagra, nie

Jak widać, w serii znowu zobaczymy bohaterów dobrze znanych widzom oryginału, jak i postacie, które zadebiutowały dopiero w trzeciej części. Na razie nie zdradzono, o czym opowie nadchodząca produkcja.

Przeczytaj także

"Kogel-mogel 4" - kiedy premiera?

Poprzednia produkcja poza sukcesem kasowym może pochwalić się również Wężem w kategorii Najgorszy sequel, prequel, remake. Film był nominowany do najgorszych polskich nagród filmowych w dziewięciu innych kategoriach. Czy czwarta część powtórzy te osiągnięcia? A może zaskoczy wszystkich i sprosta wymaganiom fanów dwóch pierwszych części? O tym przekonamy się prawdopodobnie w roku 2021. Jeśli sytuacja pandemii koronawirusa zostanie opanowana do sierpnia tego roku, twórcy mają szansę przygotować film na lato 2021.

Przeczytaj także

Zobacz też: QUIZ: Jak dobrze znasz cytaty z polskich komedii?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.