Powstaje "Naznaczony 5". Horror wyreżyseruje gwiazdor "Obecności"

30.10.2020 12:22
Naznaczony 2 - kadr z filmu|undefined Fot. BLUMHOUSE PRODUCTIONS / Album/EAST NEWS

Studio Blumhouse potwierdziło, że niebawem ruszą prace nad "Naznaczonym 5". Reżyserią horroru zajmie się gwiazdor "Obecności" - aktor Patrick Wilson.

Nadciąga Halloween, więc nie ma lepszej pory, by zapowiedzieć kontynuację jednej z najpopularniejszych serii grozy ostatnich lat. Mowa o "Naznaczonym", który według najnowszych informacji doczeka się piątej części. Za reżyserię odpowie aktor związany z "Naznaczonym" i "Obecnością" - Patrick Wilson.

"Naznaczony 5" - gwiazdor Obecności wyreżyseruje horror

Reżyser James Wan to jeden z najwybitniejszych twórców horrorów ostatnich lat. Nie tylko stworzył całe uniwersum grozy dzięki "Obecności" i  jej spin-offach, ale również powołał do życia serię "Naznaczony".

Przeczytaj także

Jak podaje Deadline, podczas inauguracyjnej imprezy studia Blumhouse o nazwie BlumFest 2020, nie tylko zaprezentowano pierwszą zapowiedź filmu "Halloween Kills", ale również potwierdzono, że niebawem ruszą pracę nad piątą częścią "Naznaczonego", której reżyserią zajmie się Patrick Wilson.

Przeczytaj także

Aktor występował w dwóch pierwszych częściach serii w roli Josha Lamberta - głowy rodziny, która wprowadza się do nowego domu. Wkrótce okazuje się, że budynek ma już mieszkańców. I to upiornych. Akcja piątej części będzie rozgrywała się 10 lat po wydarzeniach ukazanych w horrorze "Naznaczony: rozdział 2" z 2013 roku. Wilson nie tylko zadebiutuje w roli reżysera, ale również powróci jako Josh. U jego boku ponownie zagra Ty Simpkins, który wcieli się w Daltona - syna protagonisty. Za scenariusz filmu odpowie Scott Teems.

Przeczytaj także

Wilson skomentował nadchodzącą pracę nad "Naznaczonym 5".

Jestem zaszczycony i podekscytowany, że stanę na czele kolejnej części "Naznaczonego", która zapewni niesamowitą szansę na kontynuację wszystkiego, przez co Lambertowie przeszli dekadę temu, a także zmierzenie się z konsekwencjami ich wyborów. Reżyseria filmu to dla mnie moment pełnego kręgu zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym i jestem niezmiernie wdzięczny, że powierzono mi dalsze opowiadanie tej przerażającej historii o duchach.

Na temat sequela wypowiedział się również producent filmu Jason Blum.

Jednym z głównych powodów ilości wiernych fanów "Naznaczonego", jest to, że ludzie zaangażowani w pierwszą część pozostali zaangażowani przy kolejnych i sprawili, że były one pełne życia, interesujące i dobre. Jestem bardzo wdzięczny naszym wszystkim współpracownikom pomagającej przy powstawaniu tej serii.

Pozostałymi producentami "Naznaczonego 5" zostali James Wan i Leigh Whannell - twórcy pierwszej części horroru.

Przeczytaj także

"Naznaczony 5" - kiedy premiera filmu?

Na razie nie zdradzono, kiedy "Naznaczony 5" trafi do kin. Na produkcję przyjdzie nam poczekać kilka lat. Niewykluczone, że horror zobaczymy dopiero w roku 2023, na co może wskazywać fakt, iż jego fabuła rozgrywa się dekadę po wydarzeniach z części drugiej. Fani Wilsona będą mieli okazję zobaczyć go w innym nadchodzącym filmie grozy - trzeciej części "Obecności", która miała trafić do kin jesienią 2020 roku. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany i historia Warrenów zadebiutuje na dużym ekranie dopiero 3 czerwca 2021 roku.

 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Obecność 2": James Wan zdradził jakiego demona zastąpiła Zakonnica. Był o wiele bardziej przerażający

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.