Powstaje aktorska wersja "Królewny Śnieżki". Wiemy, kto zagra tytułową rolę w filmie Disneya

23.06.2021 11:38
Powstaje aktorska wersja "Królewny Śnieżki". Wiemy, kto zagra tytułową rolę w filmie Disneya Fot. AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News

"Królewna Śnieżka" jest kolejnym bajkowym klasykiem Disneya, który doczeka się wersji aktorskiej. Na razie wiemy, kto stworzy film i muzykę, a także poznaliśmy nazwisko odtwórczyni głównej roli.

Królewna Śnieżka - wiemy, kto zagra tytułową rolę

Jak podaje portal Deadline, Disney znalazł swoją nową Królewnę Śnieżkę. Według serwisu, główną rolę w filmie otrzymała Rachel Zegrel, którą będziemy mogli niedługo zobaczyć w "West Side Story" Stevena Spielberga, a obecnie aktorka pracuje przy "Shazam! Fury of the Gods". Film wyreżyseruje Marc Webb, który ma na koncie obydwie części "Niesamowitego Spider-Mana".  

Polecamy

Marc Platt jest producentem filmu, natomiast oscarowy duet Benji Pasek i Justin Paul. Na temat Rachel Zegrel w oficjalnym oświadczeniu wypowiedział się Marc Webb:

Niezwykłe umiejętności wokalne Rachel to dopiero początek jej talentów. Jej siła, inteligencja i optymizm stały się jednymi z motorów napędowych tej produkcji i ponownego odkrycia zabawy, która drzemie w klasykach Disneya. 

"Królewna Śnieżka i Siedmiu krasnoludków" na bazie baśni braci Grimm do dziś pozostaje jednym z największych sukcesów Disneya w historii - był to bowiem pierwszy pełnometrażowy film animowany zrealizowany przez Imperium Myszki Miki. Według Deadline, wersja aktorska ma dodać sporo oryginalnych wątków oraz oczywiście nową muzykę.

Polecamy

Co ciekawe, twórcom nie spieszyło się, by zabrać się do pracy nad filmem - producenci chcieli bowiem, żeby Pasek i Paul mieli jak najwięcej czasu, by doszlifować swoje nowe piosenki.

Disney tym sposobem kontynuuje swoją ofensywę na rynku kin. Niedawno w wersjach aktorskich widzieliśmy "Aladyna" (zarobił ponad miliard dolarów), "Króla Lwa" (zarobił ponad 1,5 miliarda dolarów), czy "Piękną i Bestię" (również przychód znacznie przekraczający miliard dolarów). Obecnie trwają prace nad "Małą Syrenką" w wersji aktorskiej. 

Zdjęcia do "Królewny Śnieżki" z Rachel Zegler w roli głównej ruszą w 2022 roku. Tak jak wspomnieliśmy, aktorkę zobaczymy w "West Side Story" Stevena Spielberga (premiera 10 grudnia 2021 roku) oraz "Shazam! Fury of the Gods" (premiera w kwietniu 2023 roku).

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.