17.04.2020 14:23

Powstaje druga część horroru "Corona Zombies". Opowie o wyzwoleniu Joe Exotica z więzienia

Dopiero co odbyła się premiera filmu "Corona Zombies", a twórcy już planują sequel. Druga część skupi się na postaci Joe Exotica z serialu "Król tygrysów".

Corona Zombies 2
foto: materiały promocyjne/AITH

Dla wielu pandemia koronawirusa to prawdziwy horror. Niektórzy jednak znaleźli swoją niszę. Chodzi między innymi o twórców filmu "Corona Zombies", którzy tydzień po premierze zapowiedzieli realizację drugiej części. Centralną osią fabuły horroru ma być postać Joe Exotica - jednego z głównych bohaterów serialu dokumentalnego platformy Netflix "Król tygrysów".

"Corona Zombies 2" - Joe Exotic głównym bohaterem horroru

Kiedy pandemia COVID-19 się skończy, jej symbolami zostaną za pewne maseczka ochronna, papier toaletowy i... Joe Exotic. Serial Netfliksa o ekscentrycznym właścicielu zoo został wielkim hitem i wiele osób upatruje sukces dokumentu w izolacji narzuconej obywatelom wielu państw świata. W końcu skoro nie można wyjść na zewnątrz, to czemu nie odpalić sobie nowości na Netfliksie? Tak czy inaczej, produkcja podbiła serca milionów widzów na całym globie, a Joe Exotic stał się ikoną i popularnym memem.

Król tygrysów
Król tygrysów
Przeczytaj także Powstał metalcore'owy cover piosenki Joe Exotica z serialu "Król tygrysów". Posłuchaj nowej wersji "Here Kitty Kitty"

W tym kierunku podążyli twórcy "Corona Zombies", którzy zapowiedzieli, że niebawem zobaczymy sequel filmu zatytulowany "Barbie and Kendra Save the Tiger King". Studio produkcyjne AITH zaprezentowało nawet plakat nadchodzącego dzieła.

foto: materiały promocyjne/AITH

Zane z pierwszej części bohaterki grane przez Cody Renee Cameron i Robin Sydney, tym razem muszą zmierzyć się z nowym zagrożeniem wywołanym pandemią koronawirusa. Wydawać by się mogło, że hordy wygłodniałych żywych trupów były wystarczającym wyzwaniem. Okazuje się, że nuda jest o wiele gorszym problemem. Z tego powodu pochłaniają za jednym zamachem dokument o człowieku zafascynowanym tygrysami, który sam trafił za kratki i postanawiają wyciągnąć go z więzienia. Barbie i Kendra ruszają ze słoneczego Los Angeles do gorącej Afryki (ale przecież tam nie ma tygrysów!), by wcielić swój plan w życie i uczynić Joe Exotica wolnym człowiekiem.

Orlando Bloom
Orlando Bloom
Przeczytaj także Orlando Bloom zagra Joe Exotica w filmie biograficznym o Królu Tygrysów?

"Barbie and Kendra Save the Tiger King" - kiedy premiera?

Twórcy zapowiedzieli, że film będzie można obejrzeć już 15 maja 2020 roku. Produkcja zostanie udostępniona w aplikacji i na kanale Full Moon Features. Jakim cudem uda im się tak szybko stworzyć długometrażowy film? Prawdopodobnie, tak jak w przypadku poprzedniej części ludzie odpowiedzialni za to kuriozalne przedsięwzięcie stworzą remiks, wykorzystując jakiś stary, zapomniany, niskobudżetowy horror. Obawiamy się, że to nie jest ostatnie koronawirusowe słowo twórców "Corona Zombies"...

Obejrzysz "Barbie and Kendra Save the Tiger King"?

Armie Hammer
Armie Hammer
Przeczytaj także Pandemia koronawirusa zmieniła Armiego Hammera nie do poznania [ZDJĘCIE]

Zobacz też: COVID-19 zmienia ludzi w żywe trupy w pierwszym zwiastunie horroru "Corona Zombies"

Tagi: Film Horror Netflix zombie koronawirus