22.06.2018 12:26

Powstaje horror o złowieszczych pomocnikach Świętego Mikołaja, którzy chcą zniszczyć Gwiazdkę

Film grozy zatytułowany „Elves” opowie o mrocznej wersji pomocników Świętego Mikołaja. w sieci pojawiły się fotosy z horroru. 

Elves
foto: kadr z filmu Elves

Chociaż rozpoczyna się lato, my piszemy o świętach Bożego Narodzenia. Dlaczego? Bo o horrorze opowiadającym o szaleńczych elfach, chcących zniszczyć Gwiazdkę nie można przejść obojętnie. Mowa o produkcji zatytułowanej po prostu „Elves”. Co prawda w 1989 roku powstał już film grozy o tym tytule, ale produkcja Jeffa Mandela opowiadała o... elfach nazistach. Jamaal Buden postanowił ukazać bardziej tradycyjną wersję pomocników Świętego Mikołaja, odliczając oczywiście niecne zamiary. W sieci pojawiły się kadry z „Elves”, przedstawiające tytułowe stwory.

„Elves” - pomocnicy Mikołaja chcą zniszczyć Boże Narodzenie

Produkcja poza świąteczną tematyką i tym samym tytułem nie ma nic wspólnego z horrorem sprzed 29 lat. Według informacji podanej przez firmę produkcyjną Uncork’d Entertainment film ma ukazywać historię starożytnego artefaktu, zawierającego wewnątrz złowieszcze demony. 

"

Grupa przyjaciół odkrywa starożytne elfy uwięzione w przeklętej skrzynce i nieświadomie uwalnia ich gniew. Clover świętuje aresztowanie Holiday Reapera - bezwzględnego zabójcę, który grasował w święta po małym miasteczku w Teksasie. Po szczęści spowodowanym jego zniknięciem, grupa przyjaciół odnajduje lalkę elfa wewnątrz magicznego pudełka z zabawkami. Po dziwnym wypadku, w którym ginie jeden z jej przyjaciół, Clover odkrywa, że grupa elfów szaleje po mieście. Każdy z nich jest reprezentantem jednego z 7 grzechów głównych. Rozpoczyna się wyścig z czasem, podczas którego bohaterowie będą musieli przetrwać gniew elfów zanim skończą się święta.  "

Oprócz fabuły zaprezentowano również kadry z filmu, na których widać przeklętą laleczkę oraz skutki działania złowieszczych elfów.

W filmie wystąpią Deanna Grace Congo, Stephanie Marie Baggett, Lisa May i Amy Jo Guthrie. Produkcja, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych, będzie miała premierę w październiku 2018 roku. Wygląda na to, że „Elves” dołączą do serii horrorów rozgrywających się podczas świąt Bożego Narodzenia. Nie wiadomo jednak, czy produkcja trafi do polskich kin. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Horror