Powstaje kobiecy reboot "Godzin szczytu". Znamy nazwisko jednej z gwiazd

Kamil Kacperski
08.03.2019 11:59
Powstaje kobiecy reboot "Godzin szczytu". Znamy nazwisko jednej z gwiazd Fot. kadr z filmu

Jak podaje That Hashtag Show, już niedługo zostanie ogłoszony kobiecy reboot "Godzin szczytu", czyli komediowej serii filmów z Jackiem Chanem i Chrisem Tuckerem.

Powstały na fali popularności "Bad Boys", film "Godziny szczytu" opierał się na podobnym pomyśle zestawienia ze sobą dwóch niepodobnych do siebie głównych bohaterów, których zadaniem było zatrzymanie szajki "złych gości". Seria doczekała się 3 odsłon, a w planie od kilku lat jest przygotowanie części numer 4.

Powstanie kobiecy reboot Godzin szczytu

Według The Hashtag Show, twórcy zamierzają przygotować całkowity reboot serii, w których głównymi bohaterami mają być kobiety. Mało tego - dziennikarze twierdzą nawet, że znane jest pierwsze nazwisko gwiazdy, która pojawi się w filmie. Rolę Jackiego Chana ma przejąć aktorka BingBing Li, którą widzowie mogą kojarzyć z filmu "The Meg" z udziałem Jasona Stathama, czy "Transformers: Wiek zagłady". 

Przeczytaj także

Nie pojawiło się natomiast nazwisko dotyczące roli Chrisa Tuckera, ale możemy spokojnie założyć, że twórcy patrzą na takie aktorki, jak Tiffany Haddish, czy Leslie Jones.

Na razie jednak nie ma oficjalnego potwierdzenia filmu ze strony twórców. Wciąż nie pojawiły się też kolejne informacje na temat "Godzin szczytu 4", które Jackie Chan zapowiadał już w 2017 roku: 

Dobre wieści! Chcemy zrobić ten film w przyszłym roku i mamy nadzieję, że scenariusz będzie już gotowy. Pojutrze znów spotykam się z reżyserem i Chrisem Tuckerem po to, aby upewnić się by film był jak najlepszy.

Tak jak wspomnieliśmy - na razie informacje dotyczące kobiecego rebootu "Godzin szczytu" nie są potwierdzone, natomiast data premiery "Godzin szczytu 4" nie jest znana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.