Powstaje nowy aktorski "Asterix i Obelix". Jedną z ról zagra... Zlatan Ibrahimovic

09.04.2021 13:17
Powstaje nowy aktorski "Asterix i Obelix". Jedną z ról zagra... Zlatan Ibrahimovic Fot. Inside/Sipa USA/East News

To nie Zlatan się spóźnia - to zegarek chodzi za szybko. Szwedzki gwiazdor dołączył do obsady nowego filmu o Asteriksie i Obeliksie, w którym pojawi się mnóstwo świetnych francuskich aktorów.

Zlatan zaliczy debiut aktorski w Asteriksie i Obeliksie

Dystrybutor Pathé podzielił się obsadą filmu "Asterix & Obelix: The Middle Kingdom". Jak podaje Deadline, zdjęcia do filmu mają ruszyć już wiosną 2021 roku, a same nazwiska zaangażowane w produkcję są naprawdę ciekawe.

W rolach tytułowych wystąpią Guillaume Canet jako Asterix oraz Gilles Lellouche jako Obelix (to pierwszy raz, gdy w tej roli nie wystąpi Gerard Depardieu). W pozostałych rolach wystąpią ikony francuskiego kina - Vincent Cassel jako Cezar, natomiast Marion Cotillard jako Kleopatra. Listę głośnych nazwisk zamyka natomiast sam Zlatan Ibrahimovic, który wcieli się w Antivirusa.

Philippe Mechelen i Julien Hervé napisali scenariusz nadchodzącego filmu, natomiast wcielający się w Asteriksa Canet będzie reżyserem filmu. Podobno początkowo planowano nakręcić film w Chinach, jednak plany się zmieniły i twórcy planują kręcić we Francji i Maroko.

Z relacji Deadline wynika, że dystrybutorem w Polsce będzie Kino Świat. Netflix również kupił prawo do dystrybucji w kilku krajach, jednak nie sprecyzowano o jakie terytoria chodzi. 

Niestety, data premiery produkcji filmu "Asterix & Obelix: The Middle Kingdom" nie jest znana.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.