Powstał Terminator 6 ale fani serii będą zaskoczeni

Kamil Dachnij
19.05.2017 14:37
Powstał Terminator 6 ale fani serii będą zaskoczeni Fot. kadr z filmu

Widzowie mający nadzieję na powstanie kontynuacji „Terminatora: Genisys” z 2015 roku wreszcie mogą mieć powody do radości, bo Izraelska firma Plarium stworzyła grę „Termintor Genisys: Future War” na urządzenia mobilne.  

Ostatnia część Terminatora to ciekawy przypadek. Mimo iż słusznie oceniana jako najgorsza z całej serii, okazała się niemałym hitem komercyjnym, zarabiając 440 milionów dolarów na całym świecie. To drugi najlepszy wynik całego cyklu. Jednak nieprzychylne opinie sprawiły, że plany na sequel zostały bardzo szybko pogrzebane, zaś kolejnym gwoździem do trumny było wycofanie się Emili Clarke z roli Sarah Connor.

Producent „Terminatora: Genisys”, David Ellison, już jakiś czas temu zapowiadał ważne ogłoszenie odnośnie statusu serii. Wielu przewidywało kolejny sequel, remake lub reboota. Nic z tych rzeczy – póki co nowego Terminatora stworzyła firma Plarium i jest to gra mobilna na iOSa oraz Androida. Zobaczcie gameplay:

„Terminator Genisys: Future War” jest grą strategiczną, w której gracze mają opcję wcielenia się w dowódcę ruchu oporu lub Skyneta w walce z innymi użytkownikami o terytorium i przeżycie. Żadna gra związana z serią nie dawała graczom takiej możliwości. Fabuła ma miejsce tuż po konkluzji ostatniego filmu - ruch oporu pogrążony jest w morderczej walce z ponownie powstającymi maszynami.

Gabi Shalel, przedstawiciel prasowy Plarium, jest pewny, że fani nie będą rozczarowani ich propozycją:

Poczynając od epickiej skali gry po różnorodną broń, futurystyczną technologię i możliwość wybrania dobrej lub złej strony, fani Terminatora odnajdą w niej wszystko, czego zawsze oczekiwali. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.