Powstał dokument o mężczyźnie, który stracił dziewictwo z kosmitką

Sergiusz Kurczuk
15.02.2018 13:33
Powstał dokument o mężczyźnie, który stracił dziewictwo z kosmitką Fot. kadr z filmu Love and Saucers

David Huggins zarzeka się, że niejednokrotnie w swoim życiu widział obcych, a z jedną z kosmitek był w związku, z którego narodziły się hybrydy. Z nią stracił też dziewictwo. Zobacz zwiastun dokumentu „Love and Saucers”. 

Kosmos - ciągle nie do końca zbadany bezkres. Ziemia jest jedyną planetą z rozumnymi formami życia. Tak przynajmniej wynika z dotychczasowych badań. Jednak spora grupa ludzi uważa, że nie możemy być sami we wszechświecie i gdzieś tam, daleko w odległej galaktyce istnieją obce cywilizacje rodem z filmów science fiction. Wielu zwolenników teorii o istnieniu kosmitów twierdzi, że przybysze z innych planet regularnie nas odwiedzają, czasem przeprowadzają eksperymenty, a niekiedy... wdają się w romanse. Jednym z nich jest 74-letni David Huggins - bohater filmu dokumentalnego „Love and Saucers”

„Love and Saucers” - o czym jest film?

Oryginalny tytuł można przetłumaczyć jako „Miłość i spodki”. Huggins na pierwszy rzut oka wydaje się zwyczajnym panem w jesieni życia. Żyje sobie spokojnie w Hoboken w stanie New Jersey i nie wyróżnia się niczym wyjątkowym pośród mieszkańców miejscowości. Jednak z nostalgią spogląda w gwiazdy i z chęcią opowiada o swoich przygodach z kosmitami. Nic dziwnego, że Brad Abrahams zdecydował się nakręcić film o jego dziwacznym życiu. Do sieci trafił zwiastun dokumentu.

Mężczyzna twierdzi, że po raz pierwszy zetknął się z obcymi cywilizacjami jako 8-letni chłopiec, jeszcze, kiedy mieszkał z rodzicami na farmie w Georgii. W ciągu swojego życia odbył ponad 100 spotkań trzeciego stopnia z rozmaitymi stworami - ogromnymi insektami i klasycznymi „szarakami”. Widział też UFO. Jednak w jego sercu szczególne miejsce ma kosmitka, przypominającą trochę Mantis ze „Strażników Galaktyki” o imieniu Cresent. Historia Hugginsa przypomina film Jamesa Gunna z jeszcze jednego powodu. Mężczyzna utrzymuje, że to właśnie z nią stracił cnotę. 

David Huggins - niesamowita historia jego życia

Nie był to żaden gwałt, wręcz przeciwnie. Huggins do tej pory z rozmarzeniem wspomina jej „niezłe ciało”. Crescent była jego pierwszą dziewczyną i spłodził z nią dwójkę dzieci - hybrydy ludzi i przedstawicieli jej rasy. Huggins nie wie, co się stało z jego potomstwem, ale jest przekonany, że żyją gdzieś pośród gwiazd. Swoje przygody z kosmitami przeniósł na serie obrazów olejnych, które ilustrują niecodzienne aspekty życia. Mężczyzna nie sprawia wrażenia obłąkanego. Sam reżyser przekonuje, że historii Hugginsa słucha się z zapartym tchem. Bohater filmu podczas rozmowy z serwisem Dailymail powiedział, że zdaje sobie sprawę z tego, jak brzmi jego niewiarygodna historia. 

Nigdy nie prosiłem nikogo, by uwierzył, chociaż w jedno słowo, które powiedziałem, bo wiem, że nie mogę niczego udowodnić. 

Mężczyzna ma jednak nadzieję, że film Abrahamsa spowoduje, że zostanie nawiązany dialog na temat kosmitów, a niektórym osobom otworzy on umysł. Dokument jest dostępny na amerykańskich platformach VOD. Mamy nadzieję, że film „Love and Saucers” trafi również do naszego kraju. Jeśli też chcielibyście poderwać przedstawiciela kosmicznej rasy, to koniecznie skorzystajcie z naszego artykułu na temat miłości w filmach o obcych

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.