24.05.2019 13:36

Powstał horror o przerażającym motelu klaunów. Miejsce istnieje naprawdę

Clown Motel to niesławne miejsce położone w stanie Nevada. Niebawem usłyszy o nim cały świat. Powstał horror zainspirowany nietypowym pensjonatem. 

Clown Motel
foto: kadr z filmu Clown Motel

Już za kilka miesięcy cały świat znowu będzie trząsł się z powodu klaunów. Wszystko za sprawą nadchodzącej premiery filmu "To: Rozdział 2", w którym powróci przerażający Pennywise. Odpychająca istota z miasteczka Derry po raz kolejny przyczyni się do powstania produkcji, których motywem przewodnim są straszne klauny. Jednym z nich jest film opowiadający o nietypowym pensjonaciepołożonym w stanie Nevada, który istnieje naprawdę. 

"Clown Motel" - powstał horror o motelu klaunów

O wielu lat w miasteczku Tonopah stoi motel, którego właściciele pałają dziwną miłością do cyrkowych pajaców. Dla osób cierpiących na koulrofobię miejsce jest spełnieniem najgorszych koszmarów.

Z tego powodu Joseph Kelly postanowił zainspirować się niezwykłą aurą Clown Motel i wykorzystać ją do zrealizowania filmu grozy. Co prawda zaprezentowano zwiastun, ale "Clown Motel" może przerazić nawet bez materiałów promocyjnych. Wystarczy popatrzeć na te wszelkie pamiątki związane z klaunami z prawdziwego motelu.

Boicie się klaunów? Oto horror dla was - zobaczcie finałowy zwiastun "Clownado"
Boicie się klaunów? Oto horror dla was - zobaczcie finałowy zwiastun "Clownado"
Przeczytaj także Boicie się klaunów? Oto horror dla was - zobaczcie finałowy zwiastun "Clownado"

"Clown Motel" - kiedy premiera horroru?

Fabuła opowiada o grupie łowców duchów, którzy wracają z Las Vegas. Po drodze zatrzymują się w motelu klaunów. Szybko odkrywają, że w pensjonacie mieszkają dusze przerażających klaunów. Produkcja nie ma takiego budżetu jak seria "To", więc nie spodziewajcie się, że obejrzycie ją w kinach. Film trafi na platformy VOD i płyty DVD 4 lipca 2019 roku. Na razie nie wiadomo, czy któryś z polskich serwisów streamingowych zajmie się jego dystrybucją. 

Zobacz też: Czy w Koszalinie grasuje klaun-morderca? 

Tagi: News Horror To: Rozdział 2