03.07.2020 12:49

Powstał pandemiczny horror. Zobacz zwiastun filmu "Before the Fire"

W sieci pojawił się zwiastun horroru "Before the Fire". Akcja filmu rozgrywa się w świecie, w której trwa pandemia, przetrzebiająca populację planety.

Before the Fire
foto: materiały prasowe/Dark Sky Films

Pandemia koronawirusa to niezwykle nośny temat. Nic więc dziwnego, że wszelkie pandemiczne filmy, będą się teraz cieszyć o wiele większą popularnością, niż w czasach przed nastaniem ery COVID-19. Dark Sky Films postanowiło nie tracić czasu i zaprezentowało zwiastun nadchodzącego horroru "Before the Fire".

"Before the Fire" - zwiastun pandemicznego horroru

Od marca 2020 roku, czyli momentu, w którym ogłoszono pandemię koronawirusa, zdążyło pojawić się już kilka produkcji, które nawiązywały do światowej epidemii.

Corona Zombies
Corona Zombies
Przeczytaj także Ukazał się pierwszy teaser filmu o koronawirusie. Wśród bohaterów między innymi corona-zombies

"Before the Fire" nie opowiada jednak o COVID-19. W produkcji zobaczymy przerażającą wizję rzeczywistości, w której panuje jednak bardzo podobna choroba. Główną bohaterką jest kobietą, która postanowiła uciec z objętego kwarantanną Los Angeles i wrócić do swojego rodzinnego domu znajdującego się w małym miasteczku. Na swojej drodze spotyka jednak śmiertelne zagrożenie.

Twórcy zaprezentowali nie tylko zwiastun filmu, ale podzielili się również plakatem oraz oficjalnym opisem fabuły.

Before the Fire
"

Globalna epidemia ogarnia Los Angeles. Wschodząca gwiazda telewizyjna Ava Boone (nominowana do nagrody SAG Jenna Lyng Adams) jest zmuszona uciec przed rosnącym chaosem i wrócić do rodzinnego miasta. Gdy stara się przystosować do stylu życia, który zostawiła za sobą dawno temu, jej powrót do domu przyciąga niebezpieczną postać z przeszłości - grożącą zarówno jej, jak i jej rodzinie, która jest jej jedynym sanktuarium. "

Twórcy obiecują pełen napięcia i paranoi przedapokaliptyczny film drogi. "Before the Fire" ma być szokująco aktualną opowieścią o sile ludzkiego ducha stojącego naprzeciw zagrożenia pozornie niemożliwego do pokonania.

„Ciche Miejsce 2” będzie bardziej przerażające od „jedynki”. Tak zapewnia reżyser
„Ciche Miejsce 2” będzie bardziej przerażające od „jedynki”. Tak zapewnia reżyser
Przeczytaj także „Ciche Miejsce 2” będzie bardziej przerażające od „jedynki”. Tak zapewnia reżyser

"Before the Fire" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Charlie Buhler. Jenna Lyng Adams nie tylko zagrała główną rolę, ale również napisała scenariusz. W pozostałych rolach wystąpili Jackson Davis, Ryan Vigilant, M.J. Karmi oraz Lisa Goodman. Film trafi do repertuaru wirtualnych kin i na wybrane platformy VOD 14 sierpnia 2020 roku.

Obejrzysz "Before the Fire"?

MOJEeKINO.PL
MOJEeKINO.PL
Przeczytaj także Polacy stworzą największe na świecie wirtualne kino. Kiedy będzie można z niego korzystać?

Zobacz też: Powstaje druga część horroru "Corona Zombies". Opowie o wyzwoleniu Joe Exotica z więzienia

Tagi: Film Zwiastuny Horror koronawirus