07.05.2019 11:57

Powstała petycja o stworzenie nowej wersji "Avengers: Endgame", w której Ant-Man zabija Thanosa wchodząc mu w odbyt

Nie wszystkim spodobało się zakończenie "Avengers: Endgame". W sieci powstała petycja, której twórca żąda stworzenia nowej wersji, uwzględniającej analną teorię związaną z Thanosem i Ant-Manem.

Scott Lang (Paul Rudd)
foto: kadr z filmu Avengers: Endgame

Fabuła filmu "Avengers: Endgame" przez wiele miesięcy była owiana tajemnicą. Twórcy do samej premiery zdradzili bardzo niewiele na temat tego, co wydarzy się w kontynuacji wojny z Thanosem. W sieci pojawiały się najrozmaitsze teorie. Niektóre były raczej formą żartu niż rzeczywistymi przewidywaniami miłośników MCU. Jedna z nich to tak zwana "Thanus Theory", która zakłada dość absurdalny sposób na pokonanie Szalonego Tytana. Niestety w finalnej wersji filmu nie pojawiło się żadne odniesienie do analnej teorii dotyczącej Thanosa. Z tego powodu powstała petycja, której twórca chciałby, żeby powstała nowa wersja "Avengers: Endgame".

Thanos
Thanos
Przeczytaj także Jak Josh Brolin i bracia Russo zareagowali na teorię o odbycie Thanosa?

"Avengers: Endgame" - petycja o wplecenie do filmu "Thanus Theory"

Analna teoria zwycięstwa nad Thanosem zakłada, że Ant-Man wykorzysta swoje możliwości, by pomniejszyć się i wślizgnąć do odbytu Szalonego Tytana. Znajdując się w środku Scott, musiałby jedynie urosnąć do rozmiarów Giant-Mana, tym samym rozrywając Thanosa na strzępy od środka. Istnieje też wariacja tej teorii, która odwraca sytuację - Scott rośnie do nadludzkich rozmiarów, chwyta przeciwnika i wkłada go sobie w odbyt, tym samym pozbawiając go życia.

Fani wiedzieli, że bracia Russo nie wykorzystają pomysłu fanów, ale niektórzy łudzili się, że odniesienie do "Thanus theory" pojawi się przynajmniej w żartach słownych. W końcu Ant-Man to postać komediowa. Nic takiego się nie wydarzyło. Z tego powodu oburzony Ben Johnson stworzył na portalu Change.org petycję, w której domaga się stworzenia nowej wersji "Endgame". List otwarty zatytułowano "Stwórzcie nowych Avengers-Endgame, w których Ant-Man naprawdę zabije Thanosa, wkładając go sobie w du*pę". 

"

Jedynym powodem, dla którego kupiłem bilety była historia Ant-Mana i Thanosa. Oczekiwałem tylko tego. Chciałbym zobaczyć film, który kończy się w ten sposób. Z tego, co wiem o Ant-Manie, nie mam problemu z tym że Ant-Man, robi na tyle malutki, że może wejść w du*ę Thanosa. Proszę, zróbcie nowy film. "

Prawdopodobnie petycja również została stworzona w formie żartu, ale zyskała całkiem dużą popularność. W ciągu tygodnia od jej powstania swój podpis złożyło prawie 12 tysięcy osób z całego świata. Oczywiście, nawet jeśli twórca uzbierałby milion podpisów, petycja raczej nie wpłynęłaby w żaden sposób na decyzję szefów Marvel Studios. Jeśli jednak zgadzacie się z pomysłem Johnsona, możecie dołączyć do apelu, klikając TUTAJ.

Thanos - czy wróg Avengers powróci w kolejnych filmach?

Chociaż Avengers pokonali Szalonego Tytana, fani nie wykluczają, że jeszcze zobaczymy tego bohatera. Szansę na powrót Thanosa daje powstający właśnie film "The Eternals", opowiadający o kosmicznych superbohaterach. W produkcji ma się pojawić komiksowy brat złoczyńcy - Eros. Całkiem możliwe, że zobaczymy przeszłość tytułowych bohaterów, w której ważną rolę odegra młodsza wersja Thanosa. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy film trafi do kin. Premiera ma się odbyć jeszcze w 2020 roku.

>>Zobacz też: Tomasz Kot wystąpi jako superbohater Marvela? Twórcy "The Eternals" widzą aktora w jednej z ról<<

Tagi: Duperele Avengers Ant-Man Marvel Thanos Avengers 4