Powstała petycja o stworzenie nowej wersji "Avengers: Endgame", w której Ant-Man zabija Thanosa wchodząc mu w odbyt

07.05.2019 11:57
Powstała petycja o stworzenie nowej wersji "Avengers: Endgame", w której Ant-Man zabija Thanosa wchodząc mu w odbyt Fot. kadr z filmu Avengers: Endgame

Nie wszystkim spodobało się zakończenie "Avengers: Endgame". W sieci powstała petycja, której twórca żąda stworzenia nowej wersji, uwzględniającej analną teorię związaną z Thanosem i Ant-Manem.

Fabuła filmu "Avengers: Endgame" przez wiele miesięcy była owiana tajemnicą. Twórcy do samej premiery zdradzili bardzo niewiele na temat tego, co wydarzy się w kontynuacji wojny z Thanosem. W sieci pojawiały się najrozmaitsze teorie. Niektóre były raczej formą żartu niż rzeczywistymi przewidywaniami miłośników MCU. Jedna z nich to tak zwana "Thanus Theory", która zakłada dość absurdalny sposób na pokonanie Szalonego Tytana. Niestety w finalnej wersji filmu nie pojawiło się żadne odniesienie do analnej teorii dotyczącej Thanosa. Z tego powodu powstała petycja, której twórca chciałby, żeby powstała nowa wersja "Avengers: Endgame".

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - petycja o wplecenie do filmu "Thanus Theory"

Analna teoria zwycięstwa nad Thanosem zakłada, że Ant-Man wykorzysta swoje możliwości, by pomniejszyć się i wślizgnąć do odbytu Szalonego Tytana. Znajdując się w środku Scott, musiałby jedynie urosnąć do rozmiarów Giant-Mana, tym samym rozrywając Thanosa na strzępy od środka. Istnieje też wariacja tej teorii, która odwraca sytuację - Scott rośnie do nadludzkich rozmiarów, chwyta przeciwnika i wkłada go sobie w odbyt, tym samym pozbawiając go życia.

Fani wiedzieli, że bracia Russo nie wykorzystają pomysłu fanów, ale niektórzy łudzili się, że odniesienie do "Thanus theory" pojawi się przynajmniej w żartach słownych. W końcu Ant-Man to postać komediowa. Nic takiego się nie wydarzyło. Z tego powodu oburzony Ben Johnson stworzył na portalu Change.org petycję, w której domaga się stworzenia nowej wersji "Endgame". List otwarty zatytułowano "Stwórzcie nowych Avengers-Endgame, w których Ant-Man naprawdę zabije Thanosa, wkładając go sobie w du*pę". 

Jedynym powodem, dla którego kupiłem bilety była historia Ant-Mana i Thanosa. Oczekiwałem tylko tego. Chciałbym zobaczyć film, który kończy się w ten sposób. Z tego, co wiem o Ant-Manie, nie mam problemu z tym że Ant-Man, robi na tyle malutki, że może wejść w du*ę Thanosa. Proszę, zróbcie nowy film.

Prawdopodobnie petycja również została stworzona w formie żartu, ale zyskała całkiem dużą popularność. W ciągu tygodnia od jej powstania swój podpis złożyło prawie 12 tysięcy osób z całego świata. Oczywiście, nawet jeśli twórca uzbierałby milion podpisów, petycja raczej nie wpłynęłaby w żaden sposób na decyzję szefów Marvel Studios. Jeśli jednak zgadzacie się z pomysłem Johnsona, możecie dołączyć do apelu, klikając TUTAJ.

Thanos - czy wróg Avengers powróci w kolejnych filmach?

Chociaż Avengers pokonali Szalonego Tytana, fani nie wykluczają, że jeszcze zobaczymy tego bohatera. Szansę na powrót Thanosa daje powstający właśnie film "The Eternals", opowiadający o kosmicznych superbohaterach. W produkcji ma się pojawić komiksowy brat złoczyńcy - Eros. Całkiem możliwe, że zobaczymy przeszłość tytułowych bohaterów, w której ważną rolę odegra młodsza wersja Thanosa. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy film trafi do kin. Premiera ma się odbyć jeszcze w 2020 roku.

>>Zobacz też: Tomasz Kot wystąpi jako superbohater Marvela? Twórcy "The Eternals" widzą aktora w jednej z ról<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.