16.10.2019 14:40

Powstała specjalna, płatna subskrypcja dla fanów Harry'ego Pottera

W ramach rocznej subskrypcji fani otrzymają książki, specjalne nagrania i zniżki w oficjalnym sklepie

harry potter
źródło: Warner Bros / Materiały Prasowe

Wizarding World Gold to subskrypcja dla największych fanów prozy J.K. Rowling na świecie. W ramach 12-miesięcznej subskrypcji fani otrzymają "magiczne niespodzianki". Wśród nich znajdzie się cała kolekcja ebooków o młodym czarodzieju, seria wcześniej niepublikowanych nagrań pochodzących z tworzenia filmu, kolekcjonerskie odznaki czy zniżki w sklepach powiązanych ze światem czarodziejów.

Subskrypcja dla Potteromaniaków

Cena subskrypcji to 75 dolarów, czyli niecałe 300 złotych. Propozycja stworzona przez Warner Bros. jest zdecydowanie wymierzona w brytyjskich i amerykańskich fanów Pottera. Subskrybenci otrzymają bowiem pierwszeństwo rezerwacji specjalnych wydarzeń powiązanych z Harrym, jak i zniżki w WizardingWorld.com, sklepie przy Platformie 9 i 3/4 w Londynie, a także w Warner. Bros Studio Tour w stolicy Anglii i w Hollywood.

Harry Potter 1
Harry Potter 1
Przeczytaj także Pierwsze wydanie "Harry'ego Pottera" sprzedane za ogromną kwotę

W ramach subskrypcji fani mogą również liczyć na spersonalizowany, interaktywny pamiętnik, który nazywa się "Keys and Curios" (Klucze i Osobliwości). Każdy pamiętnik będzie nosił imię właściciela i herb jego domu. W środku znajdziemy niespodzianki i "zaczarowane klucze", które będzie można zeskanować specjalną aplikacją, a które pozwolą fanom poznać ukryty content dodawany do apki co miesiąc.

Harry Potter to najnowsza marka, która może pochwalić się własną ofertą subskrypcji. Niedawno Nike przygotował możliwość dołączenia do ich projektu, który zapewniał dostawy dziecięcych butów do domów subskrybentów.

Jesteście gotowi wydać 300 zł na trochę zniżek?

Zobacz także:  Koniec Pottermore - oficjalnej strony Harry'ego Pottera

Tagi: News Harry Potter