Powstaną "Trojaczki", czyli kontynuacja "Bliźniaków" z Arnoldem Schwarzeneggerem i Dannym DeVito

16.09.2021 15:36
Powstaną "Trojaczki", czyli kontynuacja "Bliźniaków" z Arnoldem Schwarzeneggerem i Dannym DeVito Fot. Mary Evans Picture Library/East News

Pamiętacie film "Bliźniacy" z Arnoldem Schwarzeneggerem i Dannym DeVito w rolach głównych? Taki komediowy klasyk z 1988 roku? Produkcja doczeka się kontynuacji po ponad 30 latach. O czym opowie?

Bliźniacy ze Schwarzeneggerem i DeVito doczekają się kontynuacji

Niespodziewani bliźniacy mają jeszcze jednego niespodziewanego brata. Jak podaje Deadline, Arnold Schwarzenegger i Danny DeVito powracają do filmu sprzed 30 lat, ale tym razem będzie im towarzyszył kolejny członek rodziny. W niego wcieli się znany komik Tracy Morgan. Ich perypetię poznamy w filmie "Trojaczki", który wyreżyseruje twórca oryginału, Ivan Reitman.

Polecamy

Film opowie o tym, jak starsi bracia z oryginału (Schwarzenegger i DeVito) dowiadują się o jeszcze kolejnym bracie. Jak opowiada producent i reżyser Ivan Reitman w rozmowie z Deadline:

W sekrecie urodziło się jeszcze trzecie dziecko, czarnoskóre, które nie utrzymało żadnego kontaktu ze swoim rodzeństwem.

Ivan Reitman zdradził również pierwsze szczegóły fabuły "Trojaczków":

Nie znają się, ale dość wcześnie w trakcie filmu dowiadują się o sobie, dzięki czemu możemy zobaczyć, czy potrafią się dogadać i odnaleźć/stworzyć rodzinną więź. Umówmy się - to jest film o rodzinie i o tym, że niezależnie od tego, jak się różnimy, to musimy znaleźć jakiś wspólny język. Ci aktorzy mają genialną chemię i widać to na ekranie. Wszyscy trzej są niezwykle naenergetyzowani podczas pracy na planie.

Polecamy

Dowiadujemy się, że pierwotnie to Eddie Murphy miał wcielić się w trzeciego brata bliźniaka, ale niestety aktor nie mógł znaleźć czasu na projekt Reitmana. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć oficjalnie w styczniu 2022 roku w Bostonie. Scenariusz napisali Dylan Dawson oraz Lucas Kavner.

Tracy Morgan ma się wcielić w Louisa Armstronga w nadchodzącym filmie biograficznym o legendzie jazzu. Aktor wystąpił również z Eddie'em Murphym w "Księciu z Nowego Jorku 2". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.