Powstanie "Kraina Lodu 3"? Aktor użyczający głosu Olafowi skomentował tę kwestię

02.06.2020 12:55
Powstanie "Kraina Lodu 3"? Aktor użyczający głosu Olafowi skomentował tę kwestię Fot. materiały prasowe Disney

Josh Gad wypowiedział się odnośnie powstania kolejnej odsłony "Kraina lodu". Czy spełnią się marzenia fanów?

"Kraina Lodu" to niepodważalnie jedna z najpopularniejszych bajek ostatnich lat. Przygody Elsy, Anny i bałwanka Olafa mają szansę wejść do panteonu klasyków kina animowanego. Dotąd otrzymaliśmy dwie odsłony filmu. Czy doczekamy się trzeciej?

"Kraina Lodu" - powstanie 3. część? 

To pytanie już od roku zadają sobie wszyscy fani serii. Po sukcesie pierwsze produkcji, aż 6 lat przyszło nam czekać na sequel. Czy z kolejną odsłoną będzie tak samo? I czy w ogóle powstanie? Na ten temat wypowiedział się Josh Gad, który podkłada głos Olafowi w oryginalnej wersji językowej. W rozmowie z serwisem PopCulture.com, aktor wyznał:

Nie mam pojęcia. W sensie, sytuacja wygląda tak - "Kraina Lodu 2" nie powstała dopóki nie było ku temu powodu. I opierając się na tej zasadzie, nie wiem, czy i kiedy "Kraina Lodu 3" powstanie. Decyzje podejmowane są na wyższych szczeblach, ale powiem wam tak: pojawiła się szansa, by wziąć tych bohaterów i znów opowiedzieć historię o nadziei i inspiracji. Dlatego zespół Disneya i ja połączyliśmy siły w ciągu ostatnich kilku tygodni, aby stworzyć "W domu z Olafem". [...] I w ten oto sposób saga "Krainy Lodu" jest kontynuowana, choć produkcja nie jest trzecią odsłoną filmu. Ale zobaczymy! Jeśli jest jakaś historia warta opowiedzenia, mam pewność, że Jennifer Lee i niesamowity zespół animacji Disneya pewnego dnia ją opowiedzą.

Przeczytaj także

"Kraina Lodu" szybko stała się światowym fenomenem, a Elsa, Anna i Olaf zaskarbili sobie miłość fanów na całym świecie. Druga odsłona serii odniosła taki sukces finansowy, że widnieje obecnie na podium najbardziej dochodowych filmów animowanych w historii. Wydaje się zatem, że powstanie kolejnej części jest jak najbardziej realną kwestią. 

 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.