Powstanie "Legalna blondynka 3". Poznaliśmy nawet datę premiery filmu
21.10.2020 11:14
Powstanie "Legalna blondynka 3". Poznaliśmy nawet datę premiery filmu Fot. MGM/Courtesy Everett Collection/East News

Wytwórnia MGM ogłosiła 20 października 2020 roku, że oficjalnie powstaje film "Legalna blondynka 3". W produkcji powrócą członkowie oryginalnej obsady, ale zmienią się jej twórcy. Co wiemy oprócz tego?

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Po prawie 20 latach od debiutu oryginalnej "Legalnej blondynki", studio MGM oficjalnie potwierdziło na Twitterze, że powstanie film "Legalna blondynka 3", który będzie kontynuacją przygód sympatycznej prawnik Elle Woods. W filmie ponownie pojawi się Reese Witherspoon, która wcielała się w tytułową blondynkę, a wiemy także, że nową częścią zajmie się świeża drużyna kreatywna.

Powstaje Legalna blondynka 3

Oficjalnie produkcja powstawała od 2018 roku. Wówczas potwierdzono, że scenarzystami "Legalnej blondynki 3" będą Mindy Kaling oraz Dan Goor, którzy mają dać serii "zupełnie nowy, świeży styl". Witherspoon natomiast nie tylko zagra Elle Woods, ale będzie również producentką z ramienia swojej firmy Hello Sunshine. 

Przeczytaj także

Ważną informacją jest również fakt, iż "Legalna blondynka 3" ma nawet ustaloną datę premiery - film pojawi się w kinach w maju 2022 roku. 

Oryginalny film był adaptacją książki o tym samym tytule autorstwa Amandy Brown. "Legalna blondynka" zadebiutowała w kinach w 2001 roku i łącznie zarobiła w światowym box-offisie ponad 141 milionów dolarów. Dwa lata później w kinach pojawiła się kontynuacja o tytule "Legalna blondynka 2", która osiągnęła podobny sukces, zarabiając trochę ponad 124 milionów dolarów.

Przeczytaj także

Na razie nie znamy niestety szczegółów fabularnych nadchodzącej części, ale biorąc pod uwagę obecną napiętą sytuację społeczną w USA wierzymy, że scenarzyści nie będą mieli problemu z napisaniem dobrej historii dla bardziej doświadczonej prawniczki Elle Woods.  

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.