Powstanie „Ralph Demolka 2”

Robert Skowronski
01.07.2016 10:15
Powstanie „Ralph Demolka 2” Fot. kadr z filmu

Animacja Richa Moore z 2012 roku doczeka się kontynuacji. Disney ogłosił plan stworzenia „Ralpha Demolki 2”.

Obraz opowiadający o osiłkowatym czarnym charakterze, który wyrusza w podróż przez różne gry wideo, aby stać się postacią pozytywną zarobił na całym świecie ponad 470 milionów dolarów i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyki. Kwestią czasu pozostało to kiedy do kin trafi część druga. Na informację o tym przyszło nam poczekać 4 lata, ale w końcu wiemy, że 9 marca 2018 roku będziemy się mogli udać na seans „Ralpha Demolki 2”.

Rich Moore w 2016 roku zrealizował film „Zwierzogród” na podstawie tekstu autorstwa Phila Johnstona, scenarzysty m.in. „Ralpha Demolki”. Panowie współpracują ze sobą już od kilku lat i nie zamierzają przestawać, gdyż razem przygotują kontynuację animacji z 2012 roku. Twórcy obwieścili to w sieci w 6-minutowym wideo.

Większa część ich ogłoszenia wypełniona jest podziękowaniami za ciepłe przyjęcie „Zwierzogrodu”, a gdy chcą w końcu przedstawić nowiny dotyczące nowej produkcji przerywa im John C. Reilly. Aktor dubbingujący w pierwszej części Ralpha w końcu bierze sprawę w swoje ręce jak bochny chleba i wyjawia nam kilka szczegółów dotyczących „Ralpha Demolki 2”:

Oprócz zdradzenia daty premiery możemy się także dowiedzieć, że bohater tym razem opuści świat gier komputerowych i przeniesie się do internetu. W kontynuacji ma też powrócić Sarah Silverman użyczająca głosu postaci Vanellope von Schweetz. Udostępniona też została grafika z „Ralpha Demolki 2”:

Rich Moore opowiedział nieco o nadchodzącym dziele upatrując w pomyśle dużo miejsca na ciekawe rozwiązania:

Od chwili rozpoczęcia prac nad pierwszą częścią filmu wiedzieliśmy, że jest wiele możliwości z tymi bohaterami. Tym razem Ralph zdemoluje internet. Postacie, które pokochaliśmy w jedynce wracają i jesteśmy szczęśliwi z możliwości ponownej pracy z tymi samymi aktorami.

O głównym bohaterze opowiedział John C. Reilly użyczający mu głosu:

Ralph to postać bardzo bliska i droga memu sercu. Naprawdę nie mogę się doczekać ponownego zagrania tego wielkoluda. Zrobienie pierwszego „Ralpha Demolki” było jednym z najbardziej wyjątkowych doświadczeń, jakie kiedykolwiek mnie spotkały i wielce oczekuję na przywrócenie go z powrotem do życia. Wiele dzieci, które poznałem na całym świecie jest tak samo podekscytowanych, że zobaczą go jeszcze raz - mówią mi to cały czas.

Studio Disneya planuje też stworzyć serial na podstawie „Wielkiej Szóstki” czy „Krainę lodu 2”, gdzie niewykluczone, że zobaczymy Elsę jako lesbijkę.

Cieszycie się, że powstanie „Ralph Demolka 2”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.