08.07.2020 10:39

Powstanie "Rambo 6"? Sylvester Stallone skomentował domysły fanów

Czy seria "Rambo" ma jeszcze szansę wrócić do łask w szóstej części? Sylvester Stallone ma taką nadzieję, o czym świadczy najnowszy post na Instagramie gwiazdora.

Rambo 5
foto: Lionsgate - Balboa Productions - Campbell Grobman Films - Millen

Rok 2019 miał być wielkim powrotem dwóch słynnych klasyków kina akcji - "Terminatora" i "Rambo". Pierwszy tytuł okazał się po prostu średnią kontynuacją. Piąta część "Rambo" nie tylko była określana jako pożegnanie z serią, ale przede wszystkim została zmieszana z błotem przez krytyków filmowych i zwykłych widzów. Wszyscy więc położyli na "Rambo" krzyżyk. Okazuje się jednak, że John Rambo ma wolę walki niczym Rocky Balboa. Sylvester Stallone zasugerował, że w przyszłości nieustraszony wojak może jeszcze powrócić.

"Rambo 6" - Sylvester Stallone zapowiada kontynuację?

Mimo kiepskich ocen filmu "Rambo: Ostatnia krew", produkcja w rozszerzonej wersji trafiła na różnego rodzaju platformy streamingowe. W Maju 2020 roku znalazła się na Amazon Prime, a w lipcu na Apple TV. Z tej okazji Stallone zamieścił na Instagramie ciekawy wpis.

Rambo: Ostatnia krew
Rambo: Ostatnia krew
Przeczytaj także "Rambo: Ostatnia krew" okazał się klapą? Za film wstydzi się nawet twórca pierwowzoru

Mimo że tuż po premierze "Rambo 5" Sly pożegnał się z jedną ze swoich kultowych ról, hardkorowi fani jednoosobowej armii o imieniu John mieli nadzieję, że wkrótce pojawią się informacje na temat szóstej części serii. No i w końcu się doczekali. Tak jakby, bo na razie jedyna informacja na temat "Rambo 6" to tylko kilka słów w poście Stallone'a.

"

ZOBACZ PRAWDZIWĄ PODRÓŻ - "PO PROSTU SOBIE NIE ODPUSZCZAJ!!!!". SPRAW, ŻEBY FILM BYŁ NA 1. MIEJSCU W TEN WEEKEND! (On może powrócić). Z uszanowaniem, Sly. "

W poście Stallone'a nawiązującym do słynnej kwestii z pierwszej części "Rambo" aktor zasugerował, że nie wszystko jeszcze stracone i niewykluczone, że za jakiś czas usłyszymy o słynnym weteranie wojny w Wietnamie. Mimo negatywnych opinii film "Rambo: Ostatnia krew" zarobił na świecie 91 milionów dolarów, przy budżecie 50 milionów, więc zdecydowanie inwestycja zwróciła się producentom.

Rambo: Ostatnia krew
Rambo: Ostatnia krew
Przeczytaj także Powstanie prequel "Rambo"? Tego chce Sylvester Stallone

Powrót serii może być rzeczywiście tylko kwestią czasu, ale nie jest powiedziane, że w tytułowej roli ponownie zobaczymy Slya. 74-letni gwiazdor jakiś czas temu wspomniał o ewentualnym prequelu historii Johna Rambo, w którym mielibyśmy okazję zobaczyć przemianę zwykłego amerykańskiego chłopaka w człowieka zniszczonego przez okropieństwa wojny. Czy tego typu film rzeczywiście powstanie? Fani muszą uzbroić się po zęby w cierpliwość i czekać na jakiekolwiek wieści jak John Rambo czatujący na swoich wrogów.

Czy powinien powstać "Rambo 6"?

Sylvester Stallone i James Gunn
Sylvester Stallone i James Gunn
Przeczytaj także Sylvester Stallone chce powrócić w "Strażnikach Galaktyki 3". Co na to James Gunn?

Zobacz też: Rambo powiedział sobie dość. Sylvester Stallone pożegnał fanów postaci

Tagi: Film Rambo Sylvester Stallone