Powstanie "Thor 4". Taika Waititi powróci jako reżyser serii

17.07.2019 09:05
Powstanie "Thor 4". Taika Waititi powróci jako reżyser serii Fot. kadr z filmu Thor: Ragnarok

Dobre wieści dla fanów filmów Marvela. Nie dość, że powstanie "Thor 4", to jeszcze reżyserem produkcji zostanie Taika Waititi, który powołał do życia "Thora: Ragnarok"!

Wygląda na to, że nordyccy i polinezyjscy bogowie wysłuchali modłów milionów fanów na całym świecie. Potwierdzono, że powstanie 4. część przygód Thora, a reżyserem przygód Odinsona ponownie zostanie Taika Waititi. Kiedy premiera kolejnej produkcji Marvela?

"Thor 4" - Taika Waititi wyreżyseruje film Marvela

Po filmie "Thor: Mroczny świat" miłośnicy MCU mieli nadzieję, że nigdy nie będą musieli oglądać solowych przygód Thora. Stał się jednak prawdziwy cud. Przedstawiciele Marvel Studios zaangażowali do stworzenia krótkometrażowego filmu o herosie, twórcę komedii mockumentalnej o wampirach pod tytułem "Co robimy w ukryciu?".

Kilkominutowa zabawna historia zatytułowana "Team Thor" została dodatkiem do domowej edycji filmu "Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów" i podbiła serca fanów Thora oraz osób, które do tej pory nie były miłośnikami dwóch pierwszych części historii o bogu piorunów. Wszyscy fani oszaleli z radości, kiedy okazało się, że Taika Waititi dostał posadę reżysera kolejnego sequela "Thora". Kilkanaście miesięcy później do kin trafił "Thor: Ragnarok".

The Hollywood Reporter potwierdził domysły fanów i podał informację, że Waititi ponownie wyreżyseruje film o Thorze. Po "Avengers: Edngame" fani zastanawiali się, co się stanie z Odinsonem. Końcówka filmu sugerowała, że Asgardczyk pojawi się w 3. części "Strażników Galaktyki". Wygląda jednak na to, że heros oddzieli się od grupy kosmicznych superbohaterów i wyruszy na własną przygodę.

Na razie nie wiadomo nic na temat fabuły "Thora 4". Nie zdradzono też tytułu nadchodzącej produkcji. Biorąc jednak pod uwagę poziom "Raganrok", możemy oczekiwać naprawdę dobrej zabawy. Niestety prace nad produkcją MCU opóźnią premierę aktorskiej wersji anime "Akira", którą również reżyseruje Waititi.

Przeczytaj także

"Thor 4" - kiedy premiera?

Film jest prawdopodobnie na początkowym etapie prac, więc data premiery jest na razie zagadką. "Thor 4" trafi na ekrany kin w ciągu kilku lat. Skoro Waititi ponownie wyreżyseruje serię, oznacza to, że oprócz Chrisa Hemswortha powróci też postać odgrywana przez filmowca - sympatyczny Kronanin imieniem Korg. Ponownie zobaczymy też zapewne Valkyrie, w którą wcieliła się Tessa Thompson. Nie wykluczone, że więcej na temat "Thora 4" dowiemy się podczas panelu Marvela na tegorocznym San Diego Comic Con, który odbędzie się 19 lipca 2019 roku. 

Zobacz też: "Avengers: Endgame" - wiemy, jak oficjalnie nazywa się "gruby" Thor

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.